reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy, czyli w co i jak bawimy się z naszymi pociechami

reklama
Marysia kocha zabawe w a kuku z pieluszka na glowie,lubi tez jak ja strasze robie pu.....a ona w smiech,ostatnio super zajecie dla niej to np.w plastikowe pudelko po chusteczkach wkladam rozne skarby sudocrem,smoczki(stare)lyzeczke do karmienia grzechotke,bamboszki itp jaka ma wtedy frajde jak wszystko sobie wyjmuje i powolutku oglada juz pisalam,ze jak uszlyszy bebe lilly,,halo dziadku,, to az sie trzesie,czesto jej spiewam
 
Bart też uwielbia zabawę w akuku :-)
Często ja siedzą sobie z Ł w pokoju to ja wyskakuje zza drzwi i wołam uuuu to wtedy jest śmiech niesamowity
Czasmi jak mam dobry dzień to skaczę po pokoju jak żaba (jak wariatka:-p) i robie dziwne odgłosy- wtedy tak zanosi się śmiechem że oczywiscie jest czkawka
Od kilku dni trzymam jego bałwanka pożyczam mu swój głos i ''chłopaki'' gadają do woli, a Bałwanek mu śpiewa, chodzi, biega i opowiada różnymi głosami bajki itp. itd :-);-)
 
Bart też uwielbia zabawę w akuku :-)
Często ja siedzą sobie z Ł w pokoju to ja wyskakuje zza drzwi i wołam uuuu to wtedy jest śmiech niesamowity
Czasmi jak mam dobry dzień to skaczę po pokoju jak żaba (jak wariatka:-p) i robie dziwne odgłosy- wtedy tak zanosi się śmiechem że oczywiscie jest czkawka
Od kilku dni trzymam jego bałwanka pożyczam mu swój głos i ''chłopaki'' gadają do woli, a Bałwanek mu śpiewa, chodzi, biega i opowiada różnymi głosami bajki itp. itd :-);-)
Daruunia mnie z takich wygłupów wyręcza Kacper. Lubi popisywać się przed Kubą. A Mały piszczy i cieszy się jak wariat;-)
 
Marysia kocha zabawe w a kuku z pieluszka na glowie,lubi tez jak ja strasze robie pu.....a ona w smiech,ostatnio super zajecie dla niej to np.w plastikowe pudelko po chusteczkach wkladam rozne skarby sudocrem,smoczki(stare)lyzeczke do karmienia grzechotke,bamboszki itp jaka ma wtedy frajde jak wszystko sobie wyjmuje i powolutku oglada juz pisalam,ze jak uszlyszy bebe lilly,,halo dziadku,, to az sie trzesie,czesto jej spiewam
Bawimy się identycznie :-p znów :-D tylko u nas pudełko nadal z chusteczkami, a zastępuje je kosz z zabawkami :tak: Oprócz tego bawimy się w szukanie Oli i mamusi, chowam się np za fotelem, albo jakąś osobą i wołam "gdzie jest mamusia" no i to moje sprytne dzieciątko tak pełza i się przemieszcza po podłodze za głosem aż mnie znajdzie :tak: - a ile jest przy tym radości dla niej i dla mnie :-D
Lubimy też zabawę w odkrywanie twarzy - bawimy się w to już jak miała 2 m-ce, więc mała dokładnie wie co się stanie - biorę Oli rączki i sprawdzamy gdzie mama ma oczka, nosek, usta i na koniec (tu najwięcej frajdy :tak:) pokazujemy caaaaałą buzię :-D Szczęścia nie ma końca :-)
 
Jasio uwielbia jak sadzam go na swoim kargu a on jest taaaaaaki wysoki i podskakuje sobie wesoło i piszczy ;-)
Poza tym bawimy się w raczek nieboraczek, kosi łapci, i nie ma mamy nie ma (zakrywam twarz dłońmi) aaaaa jest :-D i śmiech
 
reklama
Dzięki Bbakania!
Niestety nie mogę tych załączników powiększyć i nie wiem dlaczego:-(...a tak nic nie widać:no:.
 
Do góry