reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane

reklama
hej :) chciałabym kupic mojej malej jakies nowe zabawaczki z tych interaktywnych moze polecicie cos fajnego?bo ostatnio ogladalam i tyle tego jest ze sie zdecydowac nie moge chcialabym tak z 3-4 zabawki jakies ciekawe polećcie cos :) myslalam juz o tym garnuszki czy cos takiego to co ma Liiiviiia dla Michasia pojawiala sie ta zabawka na kilku fotkach i myslalam o jakims interaktywnym misiu ale niewiem jaki no i cos jeszcze bym chciala
 
Garnuszek rewelacja moge polecic z czystym sercem ;-) (no zalezy tez czym sie dziecko zainteresuje ;-)) ale Michal potrafi sie nim bawic godzine sadzam go wklade mu miedzy nozki i spokoj.oczywiscie nie ma jeszcze pojecia ze klocuszki sie wklada w odpowiednie dziurki ale wrzuca je od gory a pozniej wyjmuje usmiecha sie jak garnuszek spiewa ale zazwyczaj bawi sie wylaczonym.Jak mu wloze klocuszek do dziurki to go popycha ;-) zaglada zawsze czy cos w nim jeszcze jest niemalze cala glowe by tam wlozyl :-D no i uwielbia sie bawic ta pokrywka :-D takze u nas byl to strzal w 10 .
Lubi tez sie bawic bardzo pianinkiem krówka juz wczesniej o tym pisalam.Ma mnostwo funkcji i klepie w nia zeby grala ;-) jest dosc glosna ale zakleilam glosnik plastrem i jest ciszej.
PIANINKO, organki - dużo FUNKCJI (1009442542) - Aukcje internetowe Allegro

Ale mamy taka jedna rzecz ktora ZAWSZE zadziala jak Michal placze badz wpada w jakas histerie i nie da sie go uspokojic ;-) albo jak jesc nie chce itp cos takiego (tylkoze my mamy pieska) ** Śmieszny OSIOŁEK, który RUSZA USZAMI ** (999854076) - Aukcje internetowe Allegro tam na tej stronie jest filmik mozna obejrzec co on robi. gra,spiewa i macha uszami w rytm muzyki ale to tak smiesznie ze ja sie poplakalam jak to zobaczylam :-D takze Michal placze psa wlaczamy i bloga cisza nastaje :-D
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam, że nie czytałam wszystkich postów w tym temacie, więc mogę się powtórzyć ;)
Jako że w sumie (jak na zakupoholiczke przystało) chyba wszystkie mozliwe zabawki juz Synkowi kupiłam (inna sprawa, ze wiele z nich rownie szybko sprzedałam) to mam kilka do polecenia:
1- słoń cyrkowy fisher price - juz teraz jest z niego wielka frajda, a potem jeszcze nadaje się do ciagnięcia za sznureczek, więc podobno i 4 letnie dzieci świetnie się nim bawią. Po wrzuaniu sensorycznych klocków gra melodyjki, jak jedzie po podłodze to tez gra melodyjki i na grzbiecie mała zapadnia "strzela" i obraca położony na niej klocek, kuleczkę itp. - wg mnie super zabawka i świetnie wykonana
2- dinozaur fisher price - duży, stabilny (przy nim były pierwsze próby wstawania ;) no i ma duzo otworów do których wkłąda się kule i potem wylatuja różnymi otworami, gra muzyczka, świeca światełka - frajda nie z tej ziemi. No i motylek na ogonie - nie wiem co w nim jest, ale Synek go uwielbia - do tego stopnia, ze jak tak dalej pójdzie to go urwie..
3- konik na biegunach sassy - na przyssawce, więc w wielu miejscach można go "przykleić" - jak robi fikołki to radość maluszka jest wielka!
4- magiczna kierownica farma tiny love - super do auta, ale tez sprawdza się w domu - po naciśnięciu na bezprzewodowa kierownicę z obrazkami zwierząt, dane zwierzę na macie wydaje dźwięk i świeci się lampka - a po naciśnieciu na konika w ciężarówce włacza się muzyczka
5- świat odkryć tiny love - dużo dużo schowków, różnych ciekawych elementów i przydaje sie już teraz, ale podobno dużo dłużej
6- nocniczek fisher price - co prawda jeszcze z niego nie korzystamy (więc podstawowej funkcji póki co nie spełnia ;), ale za to fantastycznie słuzy jako podest na który mozna się wdrapywać, stawać przy nim i chodzić w kółko - a chrzesnica już korzysta i wiem, ze jest super
7- muzyczny żółw - sorter fisher price - takie specjalne klocki można na nim układać (o, tu na allegro takiego znalazłam: ŻÓŁW Z KLOCKAMI FISHER PRICE (1051016625) - Aukcje internetowe Allegro), jest całkiem spory - jedyny minus to to, ze wcale wiele tych klocków nie ma w zestawie - ale mozna temu zadziałać kupując traktor farme fisher price (Fisher Price WÓZ STRAŻACKI i ZWIERZĄTKA K7375 (1044121767) - Aukcje internetowe Allegro), bo te klocki zwierzatka tez pasują :) Wydawało mi się, ze to jeszcze nie ten wiek, ale Synuś korzysta i bardzo Go to cieszy :)
Polecić mogłabym jeszcze duzo więcej (a odradzić tez sporo), ale jest juz dosyc późno, a rano niestety muszę wczesnie wstać ;)
 
No i zapomniałam dodać o NAJFAJNIEJSZEJ Z FAJNYCH zabawek ;) To jest ta jedna jedyna, która naszemu Synkowi nigdy się nie nudzi - z resztą Kuzynka swojemu synkowi kupiła tez taką i tez jest zachwycona, podobnie bratanica ją uwielbia.. A mowa o TINY LOVE Świat Odkryć. Nowa kosztuje koło 250zł, ale z tego co wiem, to Kuzynka kupowała uzywaną na allegro i zapłaciła duuuuuuzo mniej. Polecam, bo zabawka na serio fantastyczna :)
 
hejka :-) my niedawno kupiliśmy dla Wiki odkrywczy domek KIDDIELAND -PROMOCJA- ODKRYWCZY DOMEK+ GRATIS 20zl (1222278256) - Aukcje internetowe Allegro byliśmy w sklepie dla dzieci no i tak mi się spodobał że musiałam jej go kupić i nie żałuję bo mała potrafi się przy nim zabawić nawet z 40minut!!! a u niej to naprawdę coś bo szybko się nudzi i kombinuje co tu zbroić hehe jestem strasznie zadowolona z tego zakupu tak więc wam również polecam!:-) Tu na tej aukcji jest napisane akurat że zabawka przeznaczona niby od 18m ale jak ja ją kupowałam w sklepie to na opakowaniu jest 12m+ w każdym razie dla Wiki to był strzał w 10! :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, mają wasze dzieci może misia Edusia? Moja dostała na roczek i mam wrażenie że zabawka ta jest za głośna. Nawet w trybie cichym dzwięki mnie drażnią, a co dopiero mówić o dziecku, które ma krótkie ramionka i zabawkę trzyma bliżej niż dorosły. Szkoda wielka bo miś się córci bardzo podoba :-(. Mam dylemat czy pozwalać jej się nim bawić czy nie. Wiem że pewnie przesadzam..ale z drugiej strony denerwuje mnie producent nie myśli o tym, na opakowaniu nie znalazłam informacji ile ta zabawka emituje decybeli :no:. Nie mówiąc już o innych zabawkach made in china, kiedyś kupiłam telefon i o zgrozo jak usłyszałam jak on daje po uszach to wyjełam baterie. Muszę pochwalić za to uczoną słuchaweczkę, jej dźwięk jest bardzo łagodny dla małego uszka. To tyle moich przemyśleń, papa.;-)
 
oj Misia zgadzam sie z toba w 100% niektore zabawki są naprawdę za głośne!! wiekszosc grajacych zabawek jakie ma moja córcia są w tym trybie na ciche dźwięki (dobrze że jest taka opcja) tez zastanawia mnie czy przy produkcji zabawek dźwiękowych mają oni jakiś limit tych decybeli, w końcu zabawki powinny mieć miłe i przyjemne dla ucha dźwięki a nie takie od których rozboli głowa lub doporowadzą do utraty słuchu
 
reklama
My też mamy tego szczeniaczka mały uwielbia go jak leca te pioseneczki ale faktycznie troche za głośny. Mateusz dostał na roczek od wujka COBI DRZEWKO EDUKACYJNE KUBUŚ PUCHATEK KUR=12zl! (1225028946) - Aukcje internetowe Allegro bardzo fajna zabawka duzo uczy a najlepsze jest jak zwierzatka wydaja swoje dźwięki jeden minus że jak się włącza to zawsze Kubuś wita się z dzieckiem swoja pogaduszką. Sami się tą zabawka bawimy:) super bedzie jak bedzie wiekszy bo tam trzeba przyciskac to co Kubuś mówi aby znalazł lub sa zgadywanki.
 
Do góry