reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

Tak tak....pierdzioszki w szyjke Kuba tez lubi. Balonika mial ostatnio - takiego helem napelnianego - tez super. I w ZOO jakbylismy to kupilismy mu kolorowego wiatraczka, przymocowany do wozka przy kazdym podmuchu wiatru sie krecil - a Kuba tak sie cieszyl ze az cale cialko mu chodzilo i podskakiwało:-D

M_KTOSIU - foteczka rewelacyjna:tak:
A na barkach M Kubala tez ostatnio siedzial.......nawet fotke cyknęłam, ale chyba nie byla to dla niego dobra zabawa, raczej nie wiedzial o co chodzi......tylko włosy M go ciekawily:-D
 
reklama
wiatraczek tem mala ma i patrzy za nim jak sie kreci
i lustro, mam duzo luster i co chwila mala sie moze pobawic ze swoim odbiciem
 
Baloniki m_ktosiu takie zwykle. Moja mała tez lubi dmuchanie w twarzyczke i brzyszek oraz szyjke A zapomniałam i bardzo lubi ogładać akwarium w nieskończoność a szczególnie z rybek lub skalara normalnie aż rączki wyciąga. Jak byłam u rodziców w dęblinie to nawet do sklepu zoologicznego zachodziłam zeby mogła sie pogapic:-D
 
tak rybki sa ´gicior, moja mala juz sie jarala na pierwszych wakachjach, 2 miesiace temu :tak:
a dzis bawilysmy sie w przedmioty i bardzo polubila swoja szczotke do wlosow, oczywiscie traktujac ja jak gryzaczek :happy2:
 
A jak muszę wieszać pranie, dość często :wściekła/y:... a mała nie śpi i się akurat nudzi to wieszamy razem, pokazuje jej każdą rzecz opowiadam czyje to i do czego służy i wachluję ją każdą rzeczą robiąc wiaterek a ona siedząc na leżaczku cieszy się niesamowicie...
 
Madziallenka fajny link :tak:
Ja tez często się bawie z Nikodemkiem: a koci koci łapci, a kuku, pierdzioszki co uwielbia bardzo bardzo :tak: pokazuje mu różne zabawki i mówie co to jest jakie ma kolory itp., mamy tez gumową książeczke ze zwierzątkami i pokazuje mu te zwierzątka i jak jest krowa to robie muuu, jak kotek to miał.
Turalmy się, łaskocze, i chowam zabawki a za chwilke pokazuje albo mówie no to teraz Nikodemek szuka pieska.
Ostatanio ucze robic papa i macham moją ręką i mówie papa a potem biore syneczka rączke i tak samo robie a jemu sie to podoba.:-)

Chodze z nim po mieszkaniu i pokazuje i opowiadam że np. to jest lodówka a tam jest jedzonko.
Jak jesteśmy na spacerku to wyjmuje z wózka i na rączkach pokazuje drzewka, autka i opowiadam,
No i jak jest w wózku to tez do niego dużo mówie a co niektórzy się tak dziwnie na mnie patrzą :-D
Śpiewam piosenki, tańcze i robie dziwne miny. Często pokazuje małemu lusterko i robie dziwne miny albo go całuje albo przybliżam nosek do lusterka albo zakładam coś na główke małemu np. pieluche tetrową, czapke itp.
 
Czytam i czytam i wlasnie sobie uswiadomilam, ze ja malo rozmawiam z synkiem. Musze zaczac mu opowiadac o przedmiotach i czynnosciach tak jak wy.
 
reklama
jak juz pisalam na innym watku zapodalam malej zabawke edukacyjna w ktorej trzeba nacikac, wciskac, przesowac itd, jeszcze malutka za mala ale juz sobie oglada ta zabawke jak obrazek i ja maca dookola :tak:

cwicze ja do wstawania, obracac jej sie nie chce,

wczoraj zamontowalismy rzutnik i jej na scianie wyswietlilismy bajke, ogladala z zaciekawieniem :tak:
uwielbia swoj wiatraczek

czasami tez juz zaczynam jej pokazywac zycie codzienne, niech sie oswaja, np wchodze do domu z dworu majac ja w nosidelku i normalnie to bym ja najpierw wyciagnela ale wczoraj stwierdzilam ze jej pokaze mycie raczke po pejsciu do domu i tak zrobilam, do lazienki pod kran, raczki mamy, raczki dzici, reczniczek, gasimy swiatelko,...
 
Do góry