reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy urodzinowe

Jest taka zabawka interaktywna Froggy Party z firmy Dumel. Syn zapragnął jej kiedyś na mikołajki. W tym roku wykorzystaliśmy ja na zabawie urodzinowej. Super zabawka. Zabka wymyśla dla dzieci różne zadania. W formie przyznanego punktu za najlepiej wykonane zadanie ma pieczątki na rączkę. Można ją podłączyć pod głośniki zeby byla glosniejsza gdyby ktos urzadzal urodziny w ogrodzie choć my akurat z tego nie korzystalismy. Popatrz na you tube. Myśle, że powinien być zamieszczony jakiś filmik odnosnie zabawki. Udanych urodzin.
 
reklama
Ja miałam kilka konkursów które znalazły aprobatę u dzieci

1. Tor przeszkód z jajkiem z jajka niespodzianki na łyżce

2. Przypnij ogon jednorożcowi

3. Kubeczki i piłeczki pinpongowe

4. Szukanie różnych przedmiotów w domu



Aczkolwiek uważam, ze i tak najwygodniejsze jest zorganizowanie urodzin dla dziecka w sali zabaw Link do: 5 zalet organizacji urodzin dla dzieci w sali zabaw – discoveryplanet.pl Sames sobie zobaczcie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry