reklama

zabawy urodzinowe dla 4 latka

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez liliada, 30 Październik 2011.

1. liliada

liliada Początkująca w BB

Mam przeprowadzić młotrzemu bratu urodziny, ale niewiem jakie mogó być zabawy :(Jeśli znacie jakieś fajne zabawy dla 4 latków to napiszcie, prosze.

2. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

o ciekawy podtemat z checia poczytam:tak:

3. reklama
  4. agula23

agula23 Zaciekawiona BB

1. umiesc w balonikach karteczki z zadaniami np. zrob pajacyka, klasnij w rece, turlaj sie, namaluj cos, zaspiewaj itd nadmuchaj baloniki i niech goscie przebijaja je i wykonuja zadania
    2. zabawa w krzeselka tylko wersja troszke inna umiesc na podlodze kawalki gazety i wlacz muzyke niech dzieci tancza kolo a jak zatrzymasz niech szybko wedruja na gazete oczywiscie dla 1 goscia nie bedzie miejsca niech wiec otrzyma nagrode pocieszenia gume czy lizaka i poczeka na boczku, zabierasz znow 1 gazete a pozostali goscie niech sie bawia i tak dopoki nie wylonisz zwyciescy
    3 podziel gosci na 2 druzyny zrob slalom i ugotuj pare jajek daj lyzki i niech dzieci niosa jajka na nich pokonujac slalom (mysle ze 4 latki poradza sobie z tym)
    4. a moze kregle??? jesli nie masz w domu prawdziwych to wystarczy pilka i pare plastikowych butelek z mala iloscia wody w srodku zeby sie tak latwo nie przewracaly
    5. kalambury 1dziecko niech udaje jakies zwierzatko a pozostale niech zgaduja
    6 a moze zabawy z ciastolina czy farbkami ale jesli duzo gosci to nie polecam bo efekty moga byc nawet na scianach z farb

Na razie wiecej nic mi nie przychodzi do glowy ale jak cos znow wymysle to napisze. Mysle że dzieci sobie poradza z tymi zadaniami.

5. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

agula dziekujemy

6. agula23

agula23 Zaciekawiona BB

nie ma za co !!! jak cos jeszcze wpadniue miu do glowy to napisze

7. natkaa w

natkaa w Fanka BB :)

Fajne pomysły :-):-) Pewnie niektóre wykorzystamy podczas naszych urodzin w marcu:-p

8. Czikaboom

Czikaboom Zaciekawiona BB

Fajna jest gra urodzinowa dla dzieci pod tytułem Klaun, jest praktycznie za grosze, a sprawia dzieciakom naprawdę mnóstwo frajdy. Widziałam też tam grę w Safari, też bardzo fajna się wydaje :)

9. solina

solina Zaangażowana w BB

Noo... dzięki naprawdę fajne pomysły :) nie ma co :) nawet chyba mi się przydadzą :) chociaż mój 6 latek to już sam się umie sobą zająć :)

10. reklama

Poleć forum