reklama

Zabawy z naszymi dziećmi

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez słowiczek, 30 Listopad 2005.

1. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Proponuję nowy wątek.
    Myślę, że mogłybyśmy podzielić się tym, co sprawia radość naszym dzieciom, co wywołuje ich uśmiech na buźce i w co lubią się bawić.
    Tutaj Aletka podała już pomysły http://www.babyboom.pl/forum2/index.php/topic,4427.0.html ale chciałabym aby to była także nasza inwencja twórcza.
    Także zapraszam do sprzedawania pomysłów.

2. słowiczek

chyba zacznę...

Mój Łukaszek bardzo lubi zabawy właśnie w a ku ku, a zabawa w "raczka" jest przednia. Poprostu to uwielbia. Jeszcze specjalnie " maszeruję" palcami tam, gdzie ma łaskotki a maluszek poprostu jest zachwycony. Niestety u nas zabawa w rozśmieszanie kończy się czkawką i przerwa na picie a potem od nowa.

Ostatnio z nudów na balonie narysowałam markerem róźne buzie, pokazałam to Łukaszowi. Wiecie z jakim zainteresowaniem oglądał nowe "twarze", po chwili śmiał się do nich i gaworzył i potrafi go to zająć na dobre pół godziny.

3. reklama
  4. żużaczek

żużaczek Gość

naszym chiciorem jest czytanie ksiazeczek no i wieszanie prania. Witek uwielbia patrzec jak wieszam pranie. Wogóle , jak cos robię a on może to obserwowac to jest szczęsliwy. Czy to gotowanie, czy pisanie na kalawiaturze (jak w tej chwili). Czytanie książeczek wyglada tak, że połsiedzi na moich kolanach, ja trzymam przed nami książke i mu czytam. SUPER! a mam cała bibliotekę po Bogusiu.

5. żużaczek

żużaczek Gość

aha, codziennie o 8.00 na 2-ce sa teletubisie. Bajka edukacyjna dla niemowlat. Ja jej niecirpię ale Witek jest zachwycony

6. słowiczek

Moja Gaba " wciąga" te Tubisie. Mam już ich dość :) :) :)

7. słowiczek

Przypomniałam sobie jeszcze.
    Często Łukaszka biorę na ręce i pokazuję Go w lustrze. Również uśmiecha się, przygląda, gada do siebie :D

8. gaga

gaga uzależniona

no to teraz co rozchichra Majeczkę
    1 lustro do którego gadoli i się śmieje
    2 samolocik uwielbia go o każdej porze dnia i nocy
    3 śpiewam jej piosenke taka ;D : ooooooooooooooooMajuka Majuka Majuka ooooooooo Majuka Majuka Maja i jest rechot, potem jak zaczynam powolutku mówić ooooooooooo to już się śmieje

9. żużaczek

żużaczek Gość

o tak tak... lusterko to chicior!

10. reklama
  11. anikawi

anikawi Fanka BB :)

tak tak lusterko jest the best!!!,
    ale Roksanka uwielbia jak kładę ją sobie na nogach i podrzucam ją do góry /tzn. leże na plecach, kolana zginam do klatki piersiowej a mała leży na moich piszczelach/
    i śmieje się w głos jak tata robi jej pierdzioszki w brzuszek :D

12. gaga

gaga uzależniona

anika ja tez tak małą podrucam ;) i jest to lądowisko samolocika ;D

Poleć forum