reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabieg łyżeczkowania

Gabrysia27

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Listopad 2020
Postów
48
Cześć.
Pisze z takim zapytaniem iż jutro idę niestety do szpitala ponieważ ciąża obumarła w 8 tygodniu (bliźniacza brak akcji serca)
Pani doktor powiedziała że jutro pójdę dostanę tabletki poronne jeśli nie oczyszczę się sama w środę będzie zabieg lyzeczkowania i moje pytanie brzmi co jest gorszd zabieg czy te tabletki nie ukrywam że boję się tych tabletek bardziej niż zabiegu.
 
reklama
Tabletki wywołają akcje skurczową i będzie to trochę boleć no i pztm będzie trwać około 10 dni i powinno wszystko się ładnie wyczyścić. Natomiast łyżeczkowania nigdy nie miałam choć wydaje mi się że krwawienie powinno trwać nieco krócej i możliwe że ból też nieco mniejszy bo zabieg pod narkozą.
 
Cześć.
Pisze z takim zapytaniem iż jutro idę niestety do szpitala ponieważ ciąża obumarła w 8 tygodniu (bliźniacza brak akcji serca)
Pani doktor powiedziała że jutro pójdę dostanę tabletki poronne jeśli nie oczyszczę się sama w środę będzie zabieg lyzeczkowania i moje pytanie brzmi co jest gorszd zabieg czy te tabletki nie ukrywam że boję się tych tabletek bardziej niż zabiegu.
Ja wolałam zabieg, nie zgodziłam się na tabletki w szpitalu, krwawienie po zabiegu jak zwykła miesiączka i po tygodniu miałam spokój. Ominęły mnie skurcze i bóle brzucha, zmacznie sobie spalam.
 
Cześć.
Pisze z takim zapytaniem iż jutro idę niestety do szpitala ponieważ ciąża obumarła w 8 tygodniu (bliźniacza brak akcji serca)
Pani doktor powiedziała że jutro pójdę dostanę tabletki poronne jeśli nie oczyszczę się sama w środę będzie zabieg lyzeczkowania i moje pytanie brzmi co jest gorszd zabieg czy te tabletki nie ukrywam że boję się tych tabletek bardziej niż zabiegu.
Właśnie leżę w szpitalu, ciąża bliźniacza obumarła. Dostałam po 9.00 tabletki i cisza. Będę cię informować. 😘
 
Ja mialam jedno i 2 ,decydowanie szybciej doszłam do siebie po tabletkach , i jak 2 razem chcieli mi zrobic zabieg to się nie zgodziłam, u mnie dopiero po chyba 5 h cos sie zaczęło
 
Cześć.
Pisze z takim zapytaniem iż jutro idę niestety do szpitala ponieważ ciąża obumarła w 8 tygodniu (bliźniacza brak akcji serca)
Pani doktor powiedziała że jutro pójdę dostanę tabletki poronne jeśli nie oczyszczę się sama w środę będzie zabieg lyzeczkowania i moje pytanie brzmi co jest gorszd zabieg czy te tabletki nie ukrywam że boję się tych tabletek bardziej niż zabiegu.

Przykro mi, że to Cię spotkało. Ja wybrałam zabieg, ponieważ mi w szpitalu powiedzieli, że z tabletkami musiałabym leżec kilka dni. Zabieg nic strasznego obecnie zabiegi robią takie by nie zaszkodzić przyszłym ciążom. Usypiają trwa ok 20 min i budzi się po wszystkim. Ja byłam w szpitalu rano i wieczorem już wyszłam.
Trzymaj się! :*
 
Przykro mi, że to Cię spotkało. Ja wybrałam zabieg, ponieważ mi w szpitalu powiedzieli, że z tabletkami musiałabym leżec kilka dni. Zabieg nic strasznego obecnie zabiegi robią takie by nie zaszkodzić przyszłym ciążom. Usypiają trwa ok 20 min i budzi się po wszystkim. Ja byłam w szpitalu rano i wieczorem już wyszłam.
Trzymaj się! :*
Jak mnie nie ruszy po tabletkach to jutro zabieg, tak mi powiedzieli
 
reklama
Do góry