reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

reklama
WIKI ja właśnie zamierzam kupić silikonową szczoteczkę zakładaną na palec. Myje się nią dziąła i pierwsze ząbki ( a właściwie masuje) wodą przegotowaną albo naparem z rumianku.
 
Gratulacje dla pierwszych gryzoni;-)

Dziewczyny a co na to Wasze cyce? Kreciku, Amko bo Wy jeszcze karmicie piersią, prawda? Boli...?:baffled:

U nas plucie i memlanie wszystkiego co się nawinie ale ząbków narazie nie widać...
 
KASIEK u mnie na razie ok. Gryzoń gryzie wszystko, gryzie nas po rękach ale przy jedzeniu jeszcze na szczęście nie próbuje i oby nie zaczął!!
 
K@siek ja chyba w odpowiednim czasie odstawilam Allanka od cyca, tak jakbym wyczula!!! Co do pielegnacji to ja mam taki zestaw 3 szczoteczek!!! Pierwsza to Allanek sobie sam gryzie bo mi nie da sobie palca do buzi wlozyc!!! W kazdym razie bardzo dobrze mu to wychodzi bo sobie potrafi to utrzymac i tak dobre 10 min gryzc!!! Co bedzie dalej zobaczymy, bo kolejna to jest taka gumowa szczoteczka z zabkami!!!
 
reklama
Do góry