reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Dziękujemy za życzenia i żczymy wszystkim "żebolkom" tego samego, a więc pięknej i zdrowej bieli:) Kociu, nie przejmuj się. Michaś też był łysy jak kolano, ażtu jakieś dwa tygodnie temu zobaczyliśmy takie pojedyncze włoski. Po 2 tygodniach jest juz ich bardzo dużo i dosć długie!!! Wszystko w swoim czasie. Pozdrawiamy.
 
reklama
Kolejny maluszek dołączył do grona gryzoni:tak:super!!!!
Wiktorcia faktycznie ma już spore te zębale-Monia dobrze że nie karmisz piersią bo jak by sie mała wgryzła to byś piszczała:laugh2::-D
A ja czytałam że dziewczynki szybciej ząbkują i co???? Chyba jakieś głupoty w tych książkach wypisują bo tu kolejny gryzoń płci męskiej:-D
Moja mała podobnie jak Zuzia bezzębna :-pi łysawa ale nie martw się Kociu później wyjdą to i później będą się psuły:laugh2::-D i dentysty za szybko nie zobaczą;-) A włoski wiktorce zaczęły od kilku dni rosnąć i ma teraz taką fajną mięciutką głowkę:happy: tylko sie do niej przytulać:-)
 
Ale Wiki ma slodkie kielki!!! No jak pereleczki! Super to wyglada! Moj nie da sobie palcow do buzki wlozyc wiec musze chyba wziac sie na sposob by mu te zabki sfotografowac! Popatrz Monisiu, Wiki i Allanek to parka ktora nawet w podobnym czasie zabkuje!!! Cos w tym jest , nie sadzisz??
 
Sprobuje wam pokazac kawalek zabka mojego maluszka ale nie wiem czy cos bedzie widac bo nie sa jeszcze takie duze jak u Wikuni!!!
To sa te same fotki co juz pokazywalam w fotoalbumie ale troszke powiekszone!!!
 
widac widac zębolki Allanka:tak:..no Agatko chyba cos w tym jest tylko ,że Allanek jest starszy o 2 tyg ale to nic im starszy tym lepszy...;-)
moja Wiki tez jest łysa hehe więc sie nie przejmujcie dziewczyny ,jak dostaną włosy to nie nadążymy z kitkami hehe..:laugh2::tak:
ASiu to fakt w porę odstawiłam od cyca ,wyobrazam sobie co to za ból musi być..dzisiaj jak mnie ugryzła w palec to aż krzyknęłam z bółu hehe ostre te ząbki są:tak:;-)
 
Wic allankowe zabki ez, fajnie juz takiego kroliczka miec w domciu. U nas tez ani zabkow ani wloskow nie widac. Jacka siostra nie miala wlosow do 3 roku, mam nadzieje ze mojemu synkowi szybciej pojdzie;-) :-)
 
oj widac widać! śliczne perełki mają te Skarby:happy: :happy: :happy: już zapomnialam jak to fajowo wygląda;-) Córci to wyszły najpierw dolne jedynki a potem górne dwie dwójki...wyglądała jak wampirek :-D no a Piotruś nadal bezzębny:-D
 
Kociu ale i tak śliczna!!!:tak:
No i kolejne króliczki sie pojawiają. Gratulacje, niech Wam ząbki rosną zdrowe i mocne:happy:
 
reklama
Na nas też przyszedł czas :tak: Nadii wyrósł ząbek.Nie powiem,troche sie nacierpiała bo i w nocy niestety często sie wybudza....Mam nadzieje ze reszta pójdzie z górki:-) :-)
 
Do góry