reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

reklama
u nas wczoraj była akcja:szok: mała krzyczała okropnie łzy jej leciały, był strasznie smutna:-( posmarowałam jej dziąsełko bobdentem ale to nic nie dało:no: płakała okropnie:-( dopiro czopek pomógł i po 30 minutach ryku padła ze zmęczenia:-(
a dzisiaj znów obudziła sie nerwowa i płacząca:-( naszczęście nie tak jak wczoraj:tak:
 
u nas właściwie to wszystko co popadnie wkłada do buzi (zabawki, palce, gazete..):-(
.

u nas tez wszystko co w zasiegu reki idzie prosto do buzi
dziewczyny jak wygladaja rozpulchnione dziasla ????

tez chyba jeszcze daleko bo nic tam nie widac

roksi ale bidulka sie nacierpi, niuniek taksie zachowywal jak mu rosmy w srodku jeszcze jakies czas temu normalnie masakra rozwolnienei goraczka placz , a teraz mu przeszlo.ale zabki sa wysoko tylko do wyjscia sie jeszcze nie szykuja:happy2:
 
U nas była mega maruda tydzien albo dłuzej, od trzech dni spokój, nawet wózek jest ok, a juz myslałam że Borysek do niego nie wsiądzie, tak go drażnił.....a tu dziś pierwszy ząbek. :happy::happy::happy:
Ile jeszcze takich dni przed nami ...aż wszystkie ząbki wyrosną na swoim miejscu.:no:
 
Piotruś też się ślini jak buldog, pcha wszystko do buzi z taką złością, a najlepiej mu jest jak mama swoim palcem masuje dziąsełka,

no i nic nie czuje, dziąsełka są równe i twarde, co to oznacza?
 
u nas właściwie to wszystko co popadnie wkłada do buzi (zabawki, palce, gazete..):-(
:-D, Laura za to fajnie "czyta"" gazety, z babcią, po niej już nikt nie może tego robić bo gazeta cała pognieciona i podarta :-D:tak:
Mój Karolek też. Najbardziej lubi gryźć szczotkę do włosów i palce mamy ;-). Jak go łapię za rączki i podciągam do siedzenia, to natychmiast z pasją wgryza się w moje ręce. A jak się go przybliży do twarzy, to chwyta za włosy i jak wampirek próbuje się przyssać np. do policzka :-D.
wampirek, :-D:-D:-D dobre:laugh2:
.

u nas tez wszystko co w zasiegu reki idzie prosto do buzi
dziewczyny jak wygladaja rozpulchnione dziasla ????
są takie jakby spuchnięte i czerwone, u nas wygląda to jak taka czerwona nierówność na górnym dziąlełku:-(, mam Calgel, ale pomaga tylko na chwilkę:-(
Piotruś też się ślini jak buldog, pcha wszystko do buzi z taką złością, a najlepiej mu jest jak mama swoim palcem masuje dziąsełka,
u nas tak samo, czasem jak jej masuje dziąsła to mnie złapie i zaczyna ssać:szok:, dziwne uczucie:laugh2:
jeśli są twarde to może sie jeszcze nic nie dzieje?
ale nie wiem, nie jestem ekspertem od ząbkowania:sorry:
 
reklama
Borysku gratulujemy pierwszego zabka ;-)

moja jeszcze niema :no: ani jednego :blink: slini sie ,jest marudna, wpycha wszystko do buzki ale ja niewiem czy to juz zabki beda szly:confused2:
 
Do góry