Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
W koncu dostrzeglismy kolejne wychadzace zabki - 2 dolne dwojki niebawem przebija dziaslo......Mamy wiec przyczyne ostatniego marudzenia i powrotu do nocnego jedzenia..............A ze kazdy zabek Kubali przebija sie dlugo.....troszke sie jeszcze pomeczymy ;-) Jak wyjda to bedzie 8 szt - gorne i dolne jedynki i dwojki :-)
i u nas zabkowanie na calegokoejne dwie 3-eczki przebily juz dziaselkamamy wiec juz 16 zebolkow:-)teraz bedzie dlugo spokoj bo 5 tak szybko nie wychodza
my mamy 10 zdiagnozowanych, że napewno są :-). A nie wiem, czy przez ten tydzień się coś nowego nie wykluło. Ostatnio jak właśnie last week byłam u lekarki, to mówiła, że 10 jest przebitych (w tym 3 nowe) i idą kolejne 2. Nacia w nocy strasznie marudziła, a ostatnią noc spała całkiem dobrze, więc może jest coś nowego. Ale nie powiem dokładnie co tam jest, wiem,że napewno obie 1 dolne, górne 1 i 2, dolna 4 (jedna lub dwie, bo ten z lewej strony właśnie mógł teraz wyjść) i chyba górne 3 lub 4 i jeszcze jeden, ale nie wiem dokładnie (ale ze mnie matka, co nie wie, jakie zęby ma dziecko ).
Pysiu mi tez ciezko zajrzec Nikodemkowi do buzi ;-) ale wiem na 100% ze ma 10 zabkow a jezeli ma jednak wiecej to ja nic o tym niewiem Szminka wow brawo dla Emilki :-) chyba ma najwiecej zabkow sposrod kwietniowych bobaskow ;-)
Basia jak miała 8 miesięcy to już 8 zębów było, a teraz od prawie 6 m-cy nie wyszedł ani jeden Dziąsła takie spuchnięte, że szok, od dwóch miesięcy i nic Szminka-zazdroszczę Wam tych trójek, bo podobno najbardziej dają się we znaki;-)
KASIU - u nas tez byla dosc dluga przerwa od wyjscia ostatich zabkow Pierwsze wyszly w listopadzie, potem w grudniu, potem w lutym......i do teraz byla cisza
w ramach zaleglosci napisze, ze u nas tez dwa sie wykluly... i to byly pierwsze dwa ktore dawid zamiast z goraczka to .... przespal... spal jak niemowle nawet do 16h na dobe ale ja juz wole tak niz 40 stopni w najbardziej zacienionym miejscu u Dawidka (czytaj tylku;-))