reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Oczywiście musiałam się zasugerować i wszystkie objawy, które wymieniłyście zaobserwowałam u Maksa :-D. Natomiast pediatra wyhamował moje zapędy rozwojowe, ślinienie jest spowodowane śliniankami, które zaczynają właśnie funkcjonować, a łapa w paszczy to wynik naturalnej ciekawości. No cóż, na podstawie rozpulchnienia dziąseł, Maks nie zacznie ząbkować wcześniej niż za miesiąc, półtorej.
 
reklama
Blanes, nie masz się czym martwić, raczej to powód do radości, bo dłużej będziesz mieć spokój. Poza tym, ja też nie mam pewności co do tego kiedy Magda dostanie ząbków. Nie wiem jak u niej z rozpulchnieniem dziąseł, wiem tylko tyle, że dwa tygodnie temu na badaniu u lekarza Pani Doktor powiedziała że zalążki zębow są już bardzo wysoko. I tyle.
 
Ja juz mam caly arsenal gryzakow chociaz mala jeszcze nie bardzo potrafi je utrzymac w raczce a tm bardziej trafc do buzinki hehe
mam takie
GRYZAK WODNY TOMMEE TIPPEE - 2 SZT - TANIO !!!!!!! (244006207) - Aukcje internetowe Allegro
Zobacz ! NUBY Gryzaczek TRUSKAWKA ! Polecam ! (243917377) - Aukcje internetowe Allegro
Fisher-Price GRYZACZEK RYBKA NOWOŚĆ 07 (248041062) - Aukcje internetowe Allegro

Ten ostatni najfajniejszy bo ma cieniutkie to koleczko i latwo sie go trzyma :)))

Jeju jak ja lubie kupowac malej dupsy....
 
Fajne te gryzaki - my na razie mamy ze dwa (prezenty). Ale Piotruś i tak najbardziej lubi ssać kostkę mojego palca wskazującego - kiedyś w aucie w przypływie bezsilności wsadziłam mu do buzi i aż się zachłysnął z ekscytacji :-D No i w kryzysowych sytuacjach mu pozwalam - nie powiem, niezły ma uścisk szczęki :szok: Już się boję, co zrobi z moim biustem, gdy będzie miał zęby :szok:;-)
 
Olla super masz te gryzaczki. Te rybki tez chce hihi to znaczy Emulka chce hihi. My narazie mamy jedna grzechotke i zero gryzaczkow co sie zamraza. Za to mamy duzo innych zabaweczek.
Jak narazie to ta jest Emulki ulubiona i jak zlapie to trzyma i sie bawi nawet z godzine.
 
a ta zabawke chce kupic specjalnie do samochodu bo ma pilota ze mama moze prowadzac auto dusic na przycisk i zabawiac mala fajnie pomyslane bo jeszcze nigdy nie widzialam zabawki co ma czesc "dla mamy" w samochodzie.

K5520_d_1.jpg
 
Ale super zabaweczki.... Ja też dziś kupiłam taki najzwyklejszy gryzak i wsadziłam do lodówy. Wcześniej kupiłam inny, ale jest za duży i Magda nie radzi sobie z jego utrzymaniem w rękach. No to kupiłam maniuni, zobaczymy co będzie.

A, dostałam ten żel od koleżanki, ale na razie nie mam potrzeby go stosować, więc Wam nie powiem jak się sprawdza.
 
fajne gryzaki:tak:
ten ostatni z postu Olli (fisher-price z rybką) trzymałam w ręku i odłożyłam, bo zdawało mi się, że 5 euro to drogo
w sklepie u nas nie widziałam jeszcze, więc na allegro przepłacę, chociaż tamte były w schleker'ze to zajrzę u nas, może będą
 
reklama
Czarek gryzaka jeszcze nie potrafi utrzymać w rączce i też mam pogryzione palce.:tak:
Dziś znów były koncerty z powodu ząbków i to takie że nigdy nie słyszałam z ust mojgo syna takiego darcia. :dull:

Dzagud a jaki żel dostałaś od tej koleżanki?

Dziś w Mamo to ja była mowa o tym by żel wmasowywać w dziąsła, a nie tylko smarować, bo inaczej nie zadziała.
 
Do góry