reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

ponoć im wcześniej, tym słabsze są te ząbki, ale miejmy nadzieję, że nic złego się nie stanie z ząbkami Jadzi. ważna jest higiena jamy ustnej już od pierwszego ząbka
 
reklama
Monika, nazywa się to Gengigel. Nie wiem czy można to kupić normalnie - ja to dostałam jako próbki w saszetkach (takich jak dołączają kremy w gazecie). To jest chyba włoska produkcja, bo firma tej kumpeli właśnie z Włoch sprowadza te dentystyczne rzeczy.
 
No to wiem czemu szczesliwa Livia placze i pcha do papuni wszystko,dalam jej dzis na noc Viburcol w czopku,zobaczymy no i chamomile wulgaris ,mieli jezykiem okrutnie -no cóz zycie niemowlaczka i jego mamy jest ciezkie:tak:
 
Gosiunia, szczęściaro, kiedy Mąż przyjeżdza? Jutro ta wspaniała chwila? Widzisz, jakoś wytrzymałaś....:-)
 
Gośka miłych chwil razem :-D:tak::tak::-D

To u Zuzi jeszcze chyba nie pora na ząbki - bo poza ślinieniem się i wpychaniem rączek do buzi jest Ok.
My na ząbkowanie zakupiliśmy taki chłodzący gryzak punktowy z NUKa (ale jak się sprawdza jeszcze nie wiem), mam też Dentinox żel.
 
reklama
Do góry