reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

A Jasiek za to dzisla ma spulchnione i widac ze gryzienie sprawia mu ulge a sliny ani widu ani slychu :baffled:
 
reklama
A ja odkryłam w końcu maciupeńką lewą jedyneczkę, dolną :-)
Julka już od jakiegoś czasu miała jazdy, rozpulchnione dziąsełka, czerwone, potok śliny. Nie raz musiałam smarować żelikiem żeby bidulka mogła zasnąć.

Od kilku dni ma mega problemy ze ssaniem - jeść mi kobieta nie chce wcale, tylko dotknie są butla i jest wielki płacz. Dzisiaj sprawdziłam co w tym dzióbku się dzieje i widać małą kropeczkę :-) A dziąsełko od prawej jedyneczki dolej też strasznie rozpulchnione, więc pewnie ja jakiś czas i ta się pokaże.
 
Mam pytanie Wiem że przy zebach może wystepować biegunka ale czy mogą być również zaparcia Kuba ma wiecznie problemy z kupą ale aż takich nie było do tej pory :no: A zęby idą na bank prawdopodobnie dwa :szok: Mam nadzieję że to faza końcowa a nie poczatek :-(
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-)
Princess moja też się nacierpiała i to jeszcze nie koniec, po prawej stronie też widać już trójeczkę :tak:
A tak ogólnie to zdziwiona jestem, bo zazwyczaj jedynki się pojawiają, a później reszta. No ale mi też dziwnie zębiska podobno wyrastały, więc chyba ma to po mnie :-)
 
Do góry