reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
Gratulacje. :-):-):-)

Moja mama dziś stwierdziła tak: to dopiero początek pierwsze ząbki są prawie nie odczuwalne, zobaczysz co będzie później :szok:
A ja mam już dość...
 
Cześć Dziewczyny. Ja jestem po nocy pełnej płaczu i krzyków i chodzę jak zombie, bo ani chwili nie spałam:-( Jakoś wytrzymam te cyrki, ale martwię się, że od kilku dni Szymonek kompletnie nie chce jeść. I tak jest malutki, więc boję się, że schudnie jeszcze bardziej. Zaraz wezmę się za czytanie wątku, może znajdę cos co mi pomoże.

Pozdrawiam:-)
 
Moja Niunia też bardzo się ślini i całe piąsteczki do buzi pcha.
Ptyanko: które ząbki pierwsze sie przebijają górne czy dolne? (tzn. jak jest najczęściej).
Zaprzyjaźniona pielęgniarka z oddziału pediatrycznego powiedziała, że przy zębach można się spodziewać wszystkiego: rozwolnienia / zatwardzenia, wysokiej gorączki, braku apetytu, senności itp.
ojej ledwie odpoczełyśmy od kolek a tu teraz ząbkowanie
:eek:
 
Jak dziewczyny u Was sytuacja ząbkowa?
U nas nadal dwa są, trzeci się już prawie przebił, a czwartego widać przez dziąsło delikatnie. Mamy straszne cyrki, Julka nie je nic prawie w ciągu dnia. Faszeruję ją kaszką, której wcześniej nie chciała jeść, a teraz tylko to może zjeść. I bardzo dużo pije wody i herbatki. Na widok mleka wpada w płacz. Nic nie pomagało do tej pory, żadne żele. Dziś pierwszy raz dałam jej czopka Viburcol N i póki co jest ciut lepiej.
 
Reni moze i racja, ale i ona i ja mamy już dosyć. cztery na raz to jakaś masakra. Za tydzień idziemy na szczepienie, może lekarz mi poradzi coś na te ząbkowanie, bo my już opadamy z sił.
Moja mała dziś cały dzień na kaszce i herbatce z łyżeczki, bo nie jest w stanie do buzi wziąć butli,

Aga u nas ta kolejność się w ogóle nie sprawdziła - Julce rosną trójki i czwórki. I to i górne i dolne
 
Dziewczyny dołączam do was.Dawidkowi wychodzą dwie dolne czwórki na raz.:szok::szok:Zaczęło sie tydzień temu od biegunki. Biegunka się zakończyła to zaczęła sie lekka gorączka:wściekła/y::wściekła/y:.Od wczoraj marudzenie i powolny brak apetytu. Dziś juz zupełny brak apetytu i tylko picie herbatki. I ciągły płacz...Kilka minut ciszy i 5 minut wycia i tak cały dzień. Ślinotok taki, że aż sie wierzyć nie chce ile śliny może mieć dziecko.
Poszły w ruch czopki Dentinox i gryzak troche pomaga...aż sie boje pomyślec co będzie w nocy. Dawid jak butle widzi to wrzask jakby go obdzierali:angry::angry: Łyżeczką zje ale też niewiele...Niech to się skończy jak najszybciej...Trzymajcie sie dziewczyny..
Pozdrawiam Anka.
 
reklama
Mamy pierwszy ząb !!!:tak::-D;-):-);-) Dolna prawa "1", a najfajniejsze jest to, że właściwie bezboleśnie:-D. Nawet żelem nie smarowałam, tylko Młody brał wszystko do buzi, slinił się i wyraźnie mniej jadł:baffled::sorry2:. No i wyszedł miesiąc wcześniej, niż mojej córce.
 
Do góry