reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Ja przez te ząbki już nie wiem jak mam Julkę w dzień karmić. Żadne żele nie pomagają. Jak tylko dotknę ją butlą w dziąsła wrzask straszny. Jak daje jej coś łyżeczką to się na nią rzuca taka przegłodzona jest. Staram się 1-2 posiłki w dzień zamienić na kaszki, bo też są na mleku ale ona ich nie lubi. W nocy budzi mi się po 3-4 razy i nadrabia to, czego nie zjadła w dzień - chociaż to mnie cieszy... Ale widzę, że z dnia na dzień gorzej to znosi i coraz bardziej ją boli. Już nie wiem co robić :-(
 
reklama
Ja mam teraz w noce minimum 5 pobudek w ciagu 8 godzin, a zebow nie widac. Maly opuchniety, marudzacy, kupki robi co karmienie, a w dziaslach widac tylko biale plamki i tyle. Nie ida do gory i juz :-( To trwa juz ponad miesiac.
 
Mojej 1.5 miesiąca szły. I wolałabym żeby ich jeszcze nie było widać, bo dopiero teraz zrobił się koszmar... Dziś mi zjadła tylko 2 razy, więc znów mnie czeka noc z pobudkami co chwilę bo będzie głodna...
 
BlackWizard ja karmię Bube na "śpiocha" w ciągu dnia bo też mam kupe krzyku przy karmieniu...:confused2::confused2::confused2: Zjada mi tak zawsze max 130 a dziś za każdym razem po70 ml...Masakra ostatnio to przy kolacyjce marudzi (kaszka łyżeczką)
 
Black, masz racje że teraz dzieciakom jakos inaczej zęby idą, mojemu małemu jeszcze się nie przebił ząbek ale zaraz może to nastąpić, pani dr powiedziała że to jedynka będzie na dole a jemu idzie trójka...i też ostatnio nie dojada wszystkiego, no i gryzie smoka od butelki, na szczęście jeszcze żel pomaga na dziąsła.

i gratulacje dla Julki ;-)
 
My dziś kupiliśmy czopki homeopatyczne Viburcol, polecały mi znajome. Ale nie wypróbowałam jeszcze ich. Wczoraj Julka mi pięknie jadła, całą noc przespała, a dziś w dzień mieliśmy sajgon. Znów zjadła tylko 2 butelki w ciągu całego dnia po 150ml mleka i raz 30 ml rozcieńczonego soku jabłkowego. W nocy znów pewnie będzie się budzić co chwilkę na jedzenie. Jestem już tym wykończona, a przed nami jeszcze tyle zębów :szok:
 
reklama
A ja dziś pod dziąsłem wyczułam kolejnego :szok: Jak tak dalej pójdzie to za 2-3 miesiące będzie miała komplet zębów :sorry::eek:.
Dziś znów brak apetytu, zjadła w nocy o 2 i od tamtej pory nic...
 
Do góry