reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
U nas chyba tez ząbkowanie....Zarazek śpi niespokojnie w nocy,a w dzien nie je prawie nic za to non stop pije...Potrafi na całą dobe zjeść mi może 150 ml mleka i troszke słoiczka...schudł juz 200 gramów chociaż akurat JEMU to nie zaszkodzi :-D :-D
Gorączki póki co brak..ale lekkie rozwolnienie pojawia sie od czasu do czasu....zaczeło sie dopiero kilka dni temu :-(no i wszystko wędruje od razu do buzi....pilot,rękaw,miś,gryzak,ostatnio sie do biurka dobierał :baffled:

Dziewczyny jak to u was widać które zębiska sie przebijają???Bo u nas górne dziąsełka są lekko zaczerwienione ale młody macha maluszkiem cały czas po dolnych po lewej stronie i ja tam widze że coś chyba sie pojawia ale dziąsełka nadal blado różowe...dziąsełka muszą być rozpulchnione i ciemniejsze czy niekoniecznie???

Czy opłaca sie w ogole jakiś żel kupować ?:sorry2:
 
Adiva, ja sprawdzałam zęby Młodego we wtorek, to miał takie wypchnięte jakby górki, ale bez zębów,a w środę już stukało.
Każde dziecko przechodzi inaczej. Natali żel pomagał, a Matiemu nie musiałam nawet smarować, ale w pogotowiu mam i smarowałam już wcześniej.
Teraz tam ma takie kreseczki, trochę czerwone, na więcej nie pozwala sobie zajrzeć.
 
Witam
Mojemu krasnalkowi ida zeby od 3ciego miesiaca a ma juz prawie 5 m. TRAGEDIA!!! Zaczelo sie od biegunki. Jakos dziwnie on to wszystko przechodzi, czasami mozna zwariowac a na drugi dzien nic, tylko te paluchy wciska i gryzie wszystkoco namierzy. Na sczescie mnie nie gryzie przy karmieniu :-)
Slini sie, paluchy non stop w ustach albo jakiekolwiek zabawki,nawet moje palce wciska :tak::tak::-D ale jak scisnie to oj oj BOLI....
Ale nadal nic nie widac nawet jednej bialej plamki :-(
WARIATKOWO.... masci smarowalam to ZYGA ...wiec musze to jakos bez pomocy przejsc.
 
Mój maluszek ma już 2 pierwsze jedynki wyszły około 2 tygodnie temu.
A czas przed ząbkowaniem nie był tragedią mały troszkę się ślinił i wszystko wkładał do buzi a po za tym żadnych objawów nie miał :-D
 
gratulacje wszystkim ząbkującym :D

nie wiem misiek chyba też coś będzie miał bo dzisiaj wieczorem nie chciał w ogóle butli - zjadł tylko 70, i to w sumie przez cały czas marudził, tarł oczka dałam go do łóżeczka i się denerwował, płakał, brałam go na ręce ale to tylko na chwilę pomagało, wreszcie posmarowałam mu dziąsełka żelem i zasnął. zobaczymy jak to będzie jutro
 
reklama
Do góry