reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
Nie no toż to wysyp ząbków! Gratulujemy wszystkich "zdobyczy". U nas dalej nic. Nie widu ni słychu:-). Nawet dziąsła mu jeszcze nie puchną.
 
u nas jest 6 zabkow,4 na gorze,2 na dole, ale juz ida dolne dwojki juz lada dzien sie powinny przebic.jak wychodzily gorne dwojki to mala miala 3-4 dni goraczki i marudzila.teraz na razie jest spokoj z goraczka ale od wczoraj marudzi i wszystko łapczywie wsadza do buzi i trze wiec musi ja niezle swedziec.
 
Rena - Gratulacje dla Kubusia! :)
U nas ods wrzesnia caly czas dwa zabki, kolejne cos nie chca sie pojawiac. Ale kazde marudzenie zwalamy oczywiscie na zabkowanie :)
 
Rena - gratulacje:-), więc i Wy się doczekaliście:tak:.
U mojego Kubula już 6 ząbków i paluszki prawie cały czas w buzi, więc pewnie będą następne - chyba dolne dwójki, ale nie jestem pewna, bo mały nie da sobie zaglądać w buziaka;-).
 
Margarett,Rena Gratulacje dla waszych pociech!!!!
Zuzia Gratulacje dla Kubulka 6 zebulkow powazna sprawa.Jest czym kasac.
Franek tonie od kilku dni w potoku sliny.Ale nie marudzi tylko ostro masuje swoim gryzakiem dziaselka i wszystko gryzie namietnie pewnie stan uzebienia na dniach sie zwiekszy.Narazie stoimy z 7-dmioma.zobaczymy na jak dlugo ;-)
 
reklama
Do góry