reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

No to tak jak u Natalki, dziś zaczyna sie właśnie kolejna długa noc...:-( juz jedno przebudzenie z krzykiem za mną, ciekawe ile jeszcze..
Magdaleona dobrze wiedzieć, ze nie jest sie samemu, ale... Ty pracujesz...współczucia kobitko!! trzymaj sie...
 
reklama
Współczuję Wam Dziewczyny nocki i sobie też, będzie ciężka przeprawa!! Jak bedę wstawać w nocy do Antka to pomysle i o Was, nie bede sama i Wy tez! ;-) ;-) ;-) Ide spać to pospie troszke dłużej bo przed 6 pobudka!!!do pracy!!!
 
Witam i gratuluje nowych zabkow:))) U nas wyszedl piaty zabek jest juz caly na wierzchu (gorna jedynka) no i juz wychodzi nastepna obok:)))
Nareszcie nie bedzie wygladala jak wampirek :-D :-D
Nam Lekarka powiedziala ze mamy podawac malej syropek przeciwbolowy jak Maja zabkuje. Na viburcol jest juz za mala (nam te czopki nie pomagaly nawet przy Maksiu). Syropek przeciwbolowy dajemy paracetamol lekarka powiedziala ze to jest najslabszy z lekow przeciwbolowych i jak by mala goraczkowala to podawac malej albo nurofen albo ibufen bo sa mocniejsze.
 
Witam i gratuluje nowych ząbków wśród Kwietniowych dzieciaczków.U nas jak dotąd są dwie dolne jedyneczki.Ale powoli się wybijają dolne 3 wida już białe ślady na dziąsełkach.
 
To My Też Się Chwalimy, A Co.tymcio Ma Juz 6 Zębolów I Dziś Poraz Pierwszy Poczułam Na Swojej Brodawce, że Moje Dziecko Ma Zębolki. Nocki Nie Są Takie Tragiczne, Budzi Się Ale To Chyba Tak Nie Na Zęby Tylko Do Cycusia Chce Się Przytulić.
Pozdrawiamy
 
Jak minęla u Was noc? U nas był kooszmarrr!!! Miałam już dosyć wtawania do Antosia co chwila i w końcu wziełam Go do łóżka, jak się budził to dostał cyca, przynajmniej nie płakał! Boje sie, że jak tak zrobiłam to sie przyzwyczai i bedziemy musieli na nowo uczyć Go zasypiać i spac samemu.
Kolejna noc nieprzespana i wszystko mnie boli! Dobrze, że jutro sobota, przynajmniej nie trzeba isc do pracy.
A zęby już wyszły, przebiły sie przez dziąsełka więc mam nadzieje ze juz nie bedzie go tak mocno bolało.
 
dziewczyny wspolczuje nie wyspanych nocek i przylaczam sie do nich niestety - od kilku dni tragedia ... mala marudna nie chce spac ....
my ciagle mamy 2 dolne jedynki wiec czekamy na kolejne :)

no i gratulacje wszystkim dzieciaczkom ich zabkow :)
czy jeszcze mamy jakies bezzebne dziecko na kwietniowkach ?
 
Dziewczyny,musze was troszke zmartwic.Z tymi pobudkami w nocy i kiepskim spaniem w dzien to nie do konca wina zabkow.W tym wieku dzieci przechodza intensywny rozwoj emocjonalny co wlasnie na 8-9 miesiac przypada kulminacyjny punkt ktory moze potrwac jakis czas.Dzieci sie budza w nocy z nadmiaru emocji bo bardzo duzo zaczyna sie dziac w ich glowkach.Nawet te ktore do tej pory pieknie sypialy nagle moga zaczac budzic sie z placzem.:-( :-( :-(
Franek od kilku dni polozony jak zwykle wieczorem do lozeczka tez nie odrazu zasypia(a do tej pory bylo tak ze nie zdazylam dojsc do drzwi a on chrapal...) teraz zajmuje mu to dobre 40 minut.Ale naszczescie bez jakiejkolwiek mojej czy Robcia interwencji.Slysze poprostu ze rusza sie w lozeczku,wstaje ,bawi sie misuiem ale nawet nie pisnie czy jeknie i tak po okolo 40 minutach zasypia.W nocy Tez musi sie kilkukrotnie busdzic gdyz ranoo czesto znajduje go w dziwnych pozycjach(z misiem na misiu z baldachimem itp) i w lozeczku widac nocne harce.Zauwazylam to kilka dni temu.I jak narazie sytuacja trwa.Zobaczymy co bedzie dalej.Jak na razie to w sumie jak dla mnie ze spaniem jest jak bylo.Zegnam go o 20.30 i witam o 9.00 rano ale co z tych jego nocnych harcy bedzie:confused: ciekawostka.....ponoc to normalne wlasciwe objawy.Dzieci w tym wieku odkrywaja wlasna osobowosc...i bardzo latwo im ulec i zmienic nawyki na niewlasciwe...
U nas zabki to na bank nie sa bo 7 na stanie bez ani jednej pobudki w nocy gdy sie pojawialy....
 
reklama
No i zmartwiłaś mnie Buba! Kurcze, faktycznie masz rację! Ale poczekam jeszcze trochę bo szkoda mi go na nowo uczyć jak cierpi z powodu zabków, bede trzymać reke na pulsie, żeby nie okazało się ze owinął nas sobie wokół palca i że nie mamy nic do gadania! Ach.. te dzieci!!
 
Do góry