reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

No No my mamy cztery zabki i lada chwila beda dwie gorne jedynki juz je prawie widac ;-)
I juz mala zaczyna mnie gryzc :wściekła/y:Kasa jak szczeniaczek :tak:
 
reklama
Czytam, czytam ile żabków maja Wasze dzieci! A u nas ani jednego nie ma :-) Ale wydajee mi się że dolne jedynki może już wyjdą niedługo bo Antek ma nabrzmiałe dziąsełka!
Ciekawe jak to będzie bo teraz przy karmieniu piersia uwielbia mnie gryźć, jeszcze nie ma czym więc nie ma problemu... będę musiała go pewnie odstawić bo mi poodgryza sutki ;-);-);-)
 
maarta100 jak do tej pory Majak mnie nie gryzla a maiala 4 zabki. Dopiero teraz zaczela kasac:)))
Ale gdzies tak w trzecim miesiacu karmienia Majak tak mnie gryzla dziaslami ze az mialam do krwi rany :-(
 
Rena, wiec kolejne gratulacje dla Kuby i dla Ciebie, bo pewnie cieżko było, co? U nas cięzko, średnio co drugą noc sa niesamowite krzyki :-(
 
Gratulacje zabkow wszystkim dzieciaczka.
Victorkowi w wigilie wyszla gorna jedynka i w kolejnosci juz idzie nastepona,kwestia dni i bedziemy mieli 4 zabki.
 
w końcu Antek ma pierwszy ząbek, hura!!!:happy2: :happy2: :happy2: dolna lewa jedynka ale już i prawa się pojawia!! a kilka dni temu pisałam, że jeszcze bezzębne moje dziecko! Moze przez to ostatnio był marudny, ma problemy z zasypianiem, jak zawsze po kapieli od razu zasypiał sam w łóżeczku to teraz trzeba Go usypiać, czasami nawet i godzine, ale mam nadzieje ze to przejdzie!
 
My sylwestrowo powitaliśmy też górną lewą jedynkę a dziś coś mi zamigotało w rejonach dolnej prawej dwójki. Czyżby się szykowała? Pewnie na drugą górną jedynkę też czas (tak do pary).
 
Teraz miła wiadomośc...Natalka ma trzeciego ząbka :-D Jednocześnie gratulujemy Antosiowi :-) Teraz to sie juz posypia...w końcu musi nadrobić, prawda? ;-)
 
I nadrabia Antonio zaległości w ząbkowaniu, właśnie dzwoniła do mnie mama i mówiła, że druga dolna jedyneczka zastukała w łyżeczkę! Dobrze, że wyszły te jedynki razem!
 
reklama
Gratulacje dla nowych ząbków! A u nas dzisiaj w końcu górna 1 wyszła - to juz Oliwka ma 3 ząbki... ale idą następne lada dzień będzie kolejna górna jedynka i za nią 2, ech ciężki dni przede mną
 
Do góry