reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki

Gwiazdeczko ja mam juz taka slabą , ale juz widoczna :) ... a na poczatku  mialam taka mala ta linie (oczywiscie tylko ja ją widzialam ;D ) a teraz sie wydluzyla :) i mąż ja tez juz widzi ;)
 
reklama
ale wcale nie trzeba jej mieć, tzn. nie wszystkie babeczki mają! Ja nie mam ani teraz ani gdy byłam w ciązy z Maciaskiem. To też podobno zależy od karnacji i najczęściej mają te o ciemnej, ja mam wyjątkowo jasną
 
Wląsnie pieke karpatke ... mniami ... cala moja ;D ... no dobra, dam Krzyskowi 2 kawalki ;D ;D :D :D ... a tak mi sie juz chce ze normalnie mnie w zoladku sciska ;D
 
A ja
sobie zrobiłam wczoraj ziemniaczki
przygrzane na złoto z kefirkiem - bajka !!!!

pierwszy posiłaek który mi smakował od dwóch tygodni albo dłużej

;D ;D ;D

 
Aga ja mam podobnie ;D .. smakuja mi takie potrawy proste, ziemniaki ze smiateną, kefirem ... chleb z maslem, z serem topionym ;D ... podobno to normalne ... moja kumpela przez cala ciaze prawie zajadala sie ziemniakami ze smietana :D ... mysmy ostatnio pojechali do restauracji na obiad, zawsze zamawiam jakas np rybke , ziemniaczki, surowke, zupke i deser, a teraz ... zurek tylko ;D( bo byl najbardziej taki prosty;) ) i duuuuzo soku pomaranczowego ;D ... nic mi nie smakuje ;D
 
reklama
OGÓRKi...właśnie zjadłam pół kilo pysznych,kwaśnych ogórków..No a na obiad zachciewajka..KOTLET SCHABOWY Z ZIEMNIAKAMI I Z MARCHEWKĄ!! Ooooo.. ;D
 
Do góry