reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki

A ja właśnie skończyłam jeść gołąbki!!!! ;) Tylko na pyszności mam chęć, a słodyczy to prawie wcale nie mogę, bo odrazu dopada mnie zgaga!!!!
 
reklama
A ja wlasnie pochlonelam pęk kielbachy swojskiej  ::) i mi niedobrze  :-[ .... ;D
 
a u mnie cóż :) naszła mnie wielka ochota na kebaba, więc oczywiście go dostałam, zjadłam oczywiście tyle, co nic, ale moja dzidzia chyba nie miała na niego ochoty bo później było mi bardzo niedobrze :) a na załagodzenie tego stanu zjadłam sobie truskawki i zagryzłam pomarańczą :) pycha :)
P.S. przed zajściem pijałam dużo soków typu Kubuś, ale od pewnego czasu nie mogę na nie patrzeć- czy to normalne i mi przejdzie?? natomiast pić coś muszę więc ratuję się czystą niegazowaną wodą- czy to dobre rozwiązanie??

 
Agazet - jak najbardziej wode niegazowana :) .. a sprobuj sok pomaranczowy :) .. ja przed ciążą nie lubialam tego soku, a teraz pije go litrami ;)
 
MoniQa racja, przecież pomarańczami się zajadam, muszę spróbować- dziekuję :)

 
Macie rację trzeba dużo pić - żeby nie było zatwardzeń - święta racja

A mnie od wczoraj smakują jajka w majonezie - a tak w ogóle jak jest z tymi jajkami bezpieczne czy nie??
 
Jajka podobno bezpiecznie,ale dobrze ugotowane, natomiast czytalam, ze majonez nie zabardzo, bo dodaja zoltka (niegotowane), ale czy trzeba sobie wszystkiego odmawiac...??
 
Hej Mamuśki:)
Soczek pomarańczowy jak najbadziej mi podszedł i piję go litrami :) ale odkryłam jeszcze sok z czarnej porzeczki pycha :) natomiast wczoraj wzięła mnie ochota na sałatkę warzywną, taką najzwyklejszą, i mamusia zrobiła :) ale była pyszna mniammm :) ale teraz cóż... ochota na coś z kiszonej kapusty, więc na obiadek będzie kapuśniaczek :) choć najbardziej to mam ochote na bigos, chodzi juz za mną troche :) wszyscy mówią, że będzie chłopak jak nic... :)
pozdrawiam

P.S.a co myślicie o herbatkach dla cięzarnych HIPP??

 
Agazet ja nie mam nawet pojecia co to za herbatki ;D ;) ... ja jak narazie pije wszystkie soki w kazdej ilosci, ostatnio wynalazlam sok z gruszki, sliwki i jablka ;) ....

a co do zachcianek ;) ojej to ja wam powiem , ze wczoraj byla reklama barszczu bialego i nagle mi sie go zachcialo ;D ... potem byla reklama budyniu , oczywiscie musialam sobie zrobic ;D ... stwierdzilam ze nie bede ogladac reklam  ::) hihih
 
reklama
MoniQa z tymi reklamami to dobre :) hehehe. Ja też mam coś podobnego :) mieszkam z mama i siostra :) i jak mama wysyła po coś siostre do sklepu, i ona mówi, że coś tam sobie kupi, pytaja mnie czy tez mam ochote, jeśli mówię,że nie to i tak kupuje, bo wie, że jak przyjdzie i ja zobaczę to coś, i tak mi się zachce :) i tak ze mną jest... ale mam nadzieje że niedługo mi przejdzie, męczące to czasem :) :)

 
Do góry