reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki

reklama
Kochane wlasnie nadrabiam zalegosci w czytaniu i az zglodnialam od tych waszych wiadomosci :p
PaulinaAnna ile ja bym dala za taka wyrzerke w SFINKSIE mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :laugh: ::) :p
 
Wiecie najgorsze co mnie terazdopada to ze chce bardzo pic ale wszystko mi staje w gardle....nie wiem co z tym poczac, nawet sie boje aby sie nieodwodnic.Bo czasami wypije herbatke slaba bez cukru a czasami wode na goraca z cukrem i cytryna, ale na caly dzien to w calosci max. 3-4 szklanki. Do lekarza nie mam po co, bo wiadomo ze w Holandii to sie nie przejmna tym( https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,4135.0.html ), moze Wy cosik na ten temat wiecie, moze cos Wam ginekolog powiedzial. Czekam na wiadomosci.
Pozdrawiam
 
PaulinaAnna znam ten bol siedzenia za granica ::) wiesz co, mnie od herbaty wogole odrzucilo :p bo po niej mi poprostu niedobrze i spac nie moge,nawet po takiej owocowej :p wiec pije litrami wode niegazowana ;D soki tez u mnie nie zabardzo bo zgaga nawet taki e na maxa rozcieczne :laugh: staraj sie pic zwykla wode i to bez cytryny (ktoras dziewczyna mowila ze to po cytrynie ja tak meczy i ze jest tez oznica czy cutryne sie wkrawa do herbaty czy wyciska :) tu chodzi o skorke chyba :laugh: )
 
OOO ale mi zrobilas apetytu ;D

Paulina ja ostatnio pije zimna wode z czajnika ... tylko ona jakos mi gladko przechodzi ;)

Kallusia tez mi sie wydaje ze chodzi o skorke z cytryny :) ... ja i tak zawsze obieram cytryne przed wkrojeniem gdzie kolwiek ;D

 
ooo - a ja mialam dzisiaj placki ziemniaczane :)

a poza tym,mam teraz faze na szczypiorek,szczegolnie gruby,tzw.dymke.Dodaje go do wszystkiego,do czego mozna i mi nie przechodzi.

i mam dzisiaj ochote na kawe rozpuszczalna z mlekiem...ale nie mam takowej w domu,zeby mnie nie kusilo..
 
A mnie tylko podchodzi ser bialy do gardla, inne wszystko jest beee , zwlaszcza dzisiaj, przespalam prawie caly dzien, wstawalam tylko do wc zeby sobie zwymiotowac  ::)
 
o rany to wy biedne jestescie, ja to prawie wszystko moge jesc, a z herbaciary stalam sie pijaca kawe, oczywiscie 3/4 mleka i 1/4 kawy, ale herbata jest teraz be.
 
reklama
Wiecie, mnie nawet zwykla woda mdli,a nawet najbardziej podchodzi ze wszystkiego. Wczoraj sprobowalam mamcinego soku z aronii z woda, byl super ale mnie zgaga palila po nim a po 1-2 godzinkach mnie zemdlilo-wiec nadal nie mam nic do picia :mad:

A co do zachcianek, zjadlam dzis po sniadanku az 5 malych Marsow :laugh:, a jesli idzie o jedzenie to najlepiej wchodzi chlebek pszenny ze serkiem smietankowym.
 
Do góry