reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki

A mnie herbata nie smakuje, kawy nie piję, za mlekiem nie przepadam, po sokach mam zgagę - więc gotuję kompoty

Wiecie jest czytam co Wy jecie zazdroszczę Wam!!!!

Mnie nic nie smakuje!!!! :mad: :mad: :mad: i jem tylko dlatego że rozsądek mi tak nakazuje - podobno wyglądam "jak śmierć na urlopie" - tak twierdzi moja mama
 
reklama
jessuu ..jak mi sie dzisiaj chce czerwonego braszczu,takiego zrobionego na gesto i do tego ziemniaczki i skwarki...moj mi nie smakuje..ja mam ochote na barszcz mojej babci..z Warszawy albo tesciowej...one robia ta zuoe praktycznie tak samo i tak pysznie.. :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
 
A ja weszlam na zachcianki i sie odrazu glodna zrobilam  ::) ... ostatnio mnie wziely smaczki na jablka i gruszki  :) ... normalnie owoce malo kiedy jadlam , a teraz dziennie jablko musi byc :) ... niom ale chyba czas na kolejna kolacyjke ;D ... oczywiscie sery juz mi przeszly, teraz jest okres wedlin w galarecie ;D .. moj maz stwierdzil ze w sumie dobrze ze mam takie zachcianki bo odkrywam zapomniane potrawy ;D a i on na tym korzysta ;) .. no to dziewczeta smacznego na dzisiaj , bo pewnie nie ja jedna dzisiaj bede jeszcze jadla ;)
 
To smacznego zycze.Ja mam postanowienie,ze po 18-19 juz nie jem,bylo tak w 1 ciazy jest i teraz.Z tym odkrywaniem smakow,u mnie tez goraco,jem kielbase i takie tam,a wczesniej zapomnij.
Hahah..teraz maz sie cieszy,ze kozysta.Moj mi mowil, ze to przeze ,,mnie"przytyl w ciazy,bo nie chcial,zeby bylo mi przykro,gdy tylam.A potem ja schudlam,a jemu zostalo ;)dobre nie???
 
Jesli idzie o zachcianki to za mna od 2 tygodni chodzila dobra pizza taka jak w Sfinksie, niestety tutaj w Holandii zadko kiedy trafilam na taka dobra, i z reguly to bylo daleko od miejsca mego zamieszkania. A wczoraj wieczorem, przejezdzalismy z mym kolo wloskiej kawiarenki i lampka sie zapalila, zjadlam polowe pizzy i cieszylam sie jak dziecko :D :D :D
Nawet mysle aby samej sie nauczyc robic w domu taka.
 
HIHI zaraz ide na wyzerke do siostry, ma dzisiaj imieniny ;D .. ojej juz widze ta mieszankę ;D ... juz sie nie moge doczekac kiedy zjem torta orzechowego ( sama piekla   ::) ) , ja w sumie nie przepadam za wszelakimi tortami , ale wyjątkowo teraz mi sie go chce ;D

Wczoraj moj mezus mial niezly ubaw ... zjadlam gruszke , oczywiscie z wielkim smakiem  ::) .. poczym zachcialo mi sie jeszcze gruszek ( w domu juz zabraklo) ... tak o niej "soczyscie" myslalam ze az mi slinka pociekla ... sama sie zdziwilam ;D ;D ;D .. pierwszy raz sie "poplulam" bo mi sie cos chcialo jesc ;D
 
reklama
Do góry