• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zachciewajki :)

reklama
Moją zachciewajką jest ostatnio _ tam ta ra dam _ pieczenie ciast :) Oczywiście i ich późniejsza konsumpcja :) Tak sobie tłumaczę że jak się przy nich orobię to mogę sobie coś słodkiego zafundować...hehehe

Mam na coś ochotę - tylko nie wiem na co :( Z chęcią zrobiłabym coś czego nigdy w życiu nie przygotowywałam lub nie jadłam ... i jeszcze żeby Olek to zjadł :) Ciężki orzech do zgryzienia hmmmmmmmm
 
Za mną chodzą frytki od kilku dni. Wiem, że niezdrowe, ale cóż poradzić. Czekam od kilku dni, żeby je zrobić, bo siostra też ma na nie apetyt, a dopiero dzis lub jutro przyjedzie.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry