• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zachciewajki :)

reklama
a ja przed ciążą to slodkie jadłam non stop a teraz o dziwo jakoś mnie do tego nie ciągnie. w sobotę kupiliśmy roladkę i tak sobie leży i może z dwa kawalki zjadłam. gorzej jeżeli chodzi o chipsy ale staram się bardzo rzadko się pokusić - wiadomo najzdrowsze to one nie są.
 
Ja w piątek miałam ochotę na morele suszone. Więc zjadłam pół paczki, przegryzłam ciasteczkiem czekoladowym i popiłam rosołem... To nie była najlepsza kombinacja...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry