reklama

zachowanie dziecka

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Córka ma 2 lata, chodzi do żłobka. Dziś Pani zapytala mnie jak dziecko zachowuje się w domu. Powiedziała że córka jest ostatnio smutna, stoi z boku i obserwuje inne dzieci, jak ktoś ją popchnie to od razu placze. Trochę mnie to zaniepokoilo. Czy to faktycznie dziwne zachowanie? Dodam, że w domu córka jest aktywna, radosna, wiadomo ma swoje gorsze chwile i bunty.

reklama

Mamaona

Rozwiązania
11
Do żłobka chodzi od października. Pani mówiła że wcześniej się normnie bawiła. Teraz miała 2 tygodnie przerwy przez antybiotyk
Moje dziecko po każdej przerwie tak się zachowywało. Jak nie chodzil tydzień czy dwa do przedszkola to ciężko mu było na nowo się zaaklimatyzowac.

mama Natalki2017

Rozwiązania
0
Moje dziecko po każdej przerwie tak się zachowywało. Jak nie chodzil tydzień czy dwa do przedszkola to ciężko mu było na nowo się zaaklimatyzowac.
właśnie wcześniej nie było z tym problemu a dużo chorowała, czasem to i miesiąc siedziała w domu. Chyba że ma taki okres, wiadomo że dziecko cały czas się zmienia, coraz więcej rozumie

mamaelaela

Rozwiązania
5
Moim zdaniem nie ma się co martwić. Po prostu taki okres. Coraz więcej rozumie. Wkracza też w taki wiek :) coraz więcej humorkow będzie się pojawiać

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019