reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachowanie dziecka

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
261
Córka ma 2 lata, chodzi do żłobka. Dziś Pani zapytala mnie jak dziecko zachowuje się w domu. Powiedziała że córka jest ostatnio smutna, stoi z boku i obserwuje inne dzieci, jak ktoś ją popchnie to od razu placze. Trochę mnie to zaniepokoilo. Czy to faktycznie dziwne zachowanie? Dodam, że w domu córka jest aktywna, radosna, wiadomo ma swoje gorsze chwile i bunty.
 
reklama
Moje dziecko po każdej przerwie tak się zachowywało. Jak nie chodzil tydzień czy dwa do przedszkola to ciężko mu było na nowo się zaaklimatyzowac.
właśnie wcześniej nie było z tym problemu a dużo chorowała, czasem to i miesiąc siedziała w domu. Chyba że ma taki okres, wiadomo że dziecko cały czas się zmienia, coraz więcej rozumie
 
Do góry