reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zadbane ciężarówki - makijaże, moda i inne przyjemności :)

Wiola też mam potówki pomiędzy. Ale wolę więcej potówek niż więcej rozstępów hihihi;-)
Póki co stosuję to, co mam na półce, więc nic specjalnego, ale zamierzam niedługo zakupić coś typowo na rozstępy, choć wiem, że ich nie uniknę :angry:
 
reklama
to ja wam polecam cos może mało ładnie pachnącego ale naprawdę skuteznego (dziewczyny na moim forum próbowały i potwierdzają )to maść na bliznowce blizny i na rozstępy też to cepan maśc cebulowa koszt około 10 zł w aptece bez recepty mi to poleciła pani doktor i pomogło w 100% z grubych ochydnych rozstępów zrobiły się cieniutkie kreseczki:tak:
 
Rozstępy są uwarunkowane genetycznie, ale logiczne, że jeżeli któraś z nas przytyje 30kg to rozstępy jej nie ominą.:-p Moja mama wprawdzie urodziła tylko mnie, ale rozstępów nie ma, ani jednego w wieku 50 lat! Liczę, że i mnie ominą bo raczej dużo nie przytyję. Choć niestety rozstępy już mam.:zawstydzona/y: Szybko rosłam a i w pewnym okresie duuuużo nagle schudłam.:zawstydzona/y: Więcej ich nie chce. Te na pupie mi wystarczą.:zawstydzona/y:
 
a ja na razie smaruje się zwykłą oliwką dla dzieci bambino ... i to jak sobie przypomnę :zawstydzona/y:


Alex91 obie mamy termin na 10 września ... dlaczego w suwaczkach jest różnica 1 dnia ??
 
Elunia1609: Bo według OM mam 10.09 a według USG na 9.09. Wprawdzie przy pierwszym usg tez wyszedł 10 ale potem okazało się że wymiary odpowiadaja jeden dzień do przodu czyli 9.:confused:
 
Tak o tych kremach piszecie, że aż mi się głupio zrobiło, że nic jeszcze nie używam i kupiłam sobie Gerbera :-) Ale i tak nie wierzę, że mi pomoże :-p
Alex u mnie, żeby rozstępy powstały po porodzie wystarczyła utrata 23 kg ;-)
Ja raczej z tych co przytyje więcej, niż przepisowe 14-16 - ciągle głodna jestem :sorry2:
 
Elunia1609: Bo według OM mam 10.09 a według USG na 9.09. Wprawdzie przy pierwszym usg tez wyszedł 10 ale potem okazało się że wymiary odpowiadaja jeden dzień do przodu czyli 9.:confused:

aha ... pytałam bo pamiętam że mówiłaś że to i to masz 10 :-) ominęłam gdzieś informację o USG :tak: i w poznajmy się figurujesz jeszcze w 10 września :-D
 
U mnie z tym terminem cos dziwnie!!!! :confused: Wedlug OM 28 wrzesien a wedlug USG 19 wrzesien :confused:lekarz zapytal mnie czy jestem pewna ostatniej:angry:Jestem pewna na 100 %:-) Ciekawe jaka date mam wziac do serca:confused::rofl2:
 
Ja na rozstępy uzywam Fissan. Jestem szczuplutka i myślę że sporo mi przybędzie dlatego próbuję jak mogę uciec przed rozstępami. Jestem co prawda w 12 tygodniu(nie wiem jak się robi suwaczek przy okazjipomoże któraś) i już zużyłam całą tube kremiku:))
 
reklama
Sarenka ja się smaruję wszystkim co popadnie praktycznie od samego początku - tak się boję rozstępów, tzn. większej ilości, bo trochę już mam ;-)

Oli_ ja póki co zostałabym przy terminie wg om, może dzidziuś rozszalał się ze wzrostem i trochę wyprzedził termin. :-DPoczekaj do następnego usg... Może pokazać inaczej ;-)
 
Do góry