reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zadbane ciężarówki - makijaże, moda i inne przyjemności :)

syla28 masaz to mało powiedziane... zawsze po smarowaniu ubierałam jakieś ciuchy które wiedziałam że mogę wybrudzić... i ostatnio mówie sobie.. może chodzi o to, że trzeba go właśnie pożądnie wsmarować żeby widzieć efekty... i wiecie co.. mnie ręce już bolały, Miśka ręce bolały, podejrzewam, ze z tego wszystkiego maleństwo też już ręce zaczęły boleć... a brzuszek był nadal tłusty... więc starłam resztki chusteczką bo moja despercaja sięgnęła zenitu
 
reklama
Ja nie używam niczego innego oprócz oliwki, narazie efekty dobre, bo jeszcze rozstępów nie mam :-)
 
U mnie z tym terminem cos dziwnie!!!! :confused: Wedlug OM 28 wrzesien a wedlug USG 19 wrzesien :confused:lekarz zapytal mnie czy jestem pewna ostatniej:angry:Jestem pewna na 100 %:-) Ciekawe jaka date mam wziac do serca:confused::rofl2:

Oli-mamy takie same terminy-tylko że ja 19.09 miałam z 1 usg -teraz już potwierdził mi się 28 z OM-więc zmieniłam suwaczek .Z tymi kalkulacjami z usg.to różnie jest,w czwartek jak byłam to gin.mi pow.że każdy lekarz inaczej liczy.
Rozstepy na brzuchu mam ledwo widoczne -ale za to napiersiach już w 3 mc zaczęły się pojawiać i nie wyglądają atrakcyjnie.Ale też piersi powiększyły mi sie 2krotnie..
Smaruję się cała kremem Cuccio który uwielbiam-do tanich nie należy ale ma obezwładniający zapach i szybko się wchłania.Kupuje w dużych opakowaniach na firmę (używam go w pracy pod parafinę na dłonie)-bardzo wydajny jest .
Niestety rozstepy są raczej genetycznie uwarunkowane i jeśli się ma skłonności to krem może tylko troszkę pomóc...
 
W poprzedniej ciązy używałam Fissan i Penathen - regularnie i mam ogromne rozstępy więc nie polecam. Teraz kupiłam w mega promocji Mustelę ale w cuda nie wierzę i pewnie rozstępy się pojawia.
 
Ja od czwartego miesiąca używam Perfecta Mama Daxa i jestem zadowolona. Zapach przyjemny a i wchłania się dość szybko. Myślę sobie że te kremy na rozstępy wszystkie mają "spowolnione" wchłanianie w stosunku do balsamów których używałyśmy na co dzień, bo mają znacznie więcej składników natłuszczających i uelastyczniających skórę.
Swoją drogą rozstępy to moim zdaniem kwestia genów. Moja mama nie miała, ja do tej pory nie mam i mam nadzieję że to się nie zmieni;-);-) Co kilka dni mąż mnie ogląda z każdej strony i wypatruje czy gdzieś jakiś się nie pojawił;-)
 
myslę laseczki że z tymi rozstepami to jest tak że która je ma mieć to będzie i nic jej nie pomoże nawet najdroższy kremik, oczywiście te nasze smarowidla mogą troszkę przed nimi ochronic, ale tak naprawdę to chyba geny.
 
W poprzedniej ciązy używałam Fissan i Penathen - regularnie i mam ogromne rozstępy więc nie polecam. Teraz kupiłam w mega promocji Mustelę ale w cuda nie wierzę i pewnie rozstępy się pojawia.

w takim razie to kwestia genow chyba. ja tez uzywalam fissanu w poprzedniej ciazy i mam piekny brzuszek (chwale sie poki moge). a moze kazdej co innego pasuje. ale znowu skoro to geny to dlaczego kolezanka w pierwszej ciazy zero rozstepow, a w drugiej juz sie pojawily? podkreslam,ze mniej wiecej tyle samo przytyla. ja z niepokojem sie ogladam tez codziennie. a tak w ogole to uwazam,ze natura w tej kwestii sprawiedliwa nie jest. 9miesiecy nosimy dzidzie, nie pijemy, uwazamy, mamy dolegliwosci rozne i tu jeszcze rozstepy, ktore zostaja niesty na zawsze;(
 
Ja nie używam niczego innego oprócz oliwki, narazie efekty dobre, bo jeszcze rozstępów nie mam :-)
Nie chce Cie kochana straszyc, ale moja siostra uzywala tylko oliwki i co???ma strasznee rozstepy:angry::-(nie oznacza to jednak ze Ty bedziesz miala, ja radzilabym dodac cos specjalnego przeciwko rozstepom:tak:;-)
 
reklama
Ja narazie nie mam rozstępów, ale profilaktycznie mam zamiar za niedługo zacząc stosowac krem ZIAJA ZIAJKA KREM PRZECIW ROZSTĘPOM :-)
 
Do góry