reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zadbane ciężarówki - makijaże, moda i inne przyjemności :)

Podobno w pierwszych miesiącach wystarczy dobrze nawilżac skórę. Moja kolezanka smarowała brzuszek oliwką i nie ma ani jedengo rozstępu
 
reklama
Ja na rozstępy uzywam Fissan. Jestem szczuplutka i myślę że sporo mi przybędzie dlatego próbuję jak mogę uciec przed rozstępami. Jestem co prawda w 12 tygodniu(nie wiem jak się robi suwaczek przy okazjipomoże któraś) i już zużyłam całą tube kremiku:))
Też używam Fissanu :tak: Pani w aptece mi poleciła. Jak na razie jestem zadowolona, ładnie pachnie i nawilża że hoho:tak:
 
Juz chyba na wrzesniu zaczynalysmy te temat, ja smarowlalam sie balsamami, ale ze wykonczylam juz to co mialam w domu to kupilam oliwke penatena w zelu dla mam przeciw r. zaplacilam 21zl polecila mi ja kolezanka a jej pani w aptece, jestem zadowolona, na mokra skore po kapieli i nawilza przyjemmnie. Dodam, ze nie mam tylko pare rozstepkow malutkich pod bisustem od spodu weic niewidoczne, bo za szybko mi bimbalki rosly pewnie :-D mama moja nie ma, wiec i mzoe u mnie sie nie pojawia.
Podczas prysznica masuje cialo masazowa gabka moze i to cos da ale to nie codziennie mi sie chce niestety..:eek:
 
a w ktorym miesiacu zwykle pojawiaja sie rozstepy? ja sie boje tego strasznie. w pierwszej nie mialam, ale moja kolezanka tez nie miala, a w drugiej... wiec sie martwie.:crazy:
 
u mnie rozstępy pojawiły się w 5 msc mimo iż używałam Fissanu... zmuszałam się do smarowania nim bo wg mnie jest okropny! może zapach ma OK ale strasznie długo się wchłania.. nie można nic na niego ubrać bo od razu są tłuste plamy... urzywałam go rano i wieczorem.. czesami mi się zapomniało ale sporadycznie.. pewnie byłabym zadowolona z niego mimo wszystko gdyby nie to, ze nic a nic nie pomógł... rozstępów naliczyłam już 16 i z każdym dniem albo się powiększają albo pojawiają się nowe :baffled:
na szczęście rozstępy tylko na brzuchu mam.. kolezanka miała na pupie, udach, łydkach, piersiach, ramionach, plecach :baffled: no ja mam mega rozstępy też an piersiach ale to już daaaawno ze względu na ich wielkość i to, że miałam mocne wahania wagi i nie dbałam wtedy o piersi.. ale jak na taki hardcore to i tak ładnie się trzymają
 
Ostatnia edycja:
A ja uzywam Aventa, szybko sie wchlania, ladnie pachnie kosztuje okolo 3-4 funtow i nie mam jeszcze zadnego rozstepa.. to krem na elastyczniosc skory i zeby te rozstepy sie nie pokawily. POLECAM!!! ;-)
 
Ja Zwitsala Mama:tak:;-):-)Poki co jestem zadowolona, jest niedrogi, nie za tlusty, nie mam rozstepa, kosztuje okolo 5 euro;-):-)

W poprzedniej ciazy uzywalam krem Chicco, byl swietny mam dwa malutkie rozstepy nad pepkiem caly brzuszek sliczny zeto nic:tak::-)Drogawy byl i byla malutka tubka ale sie oplacalo:tak::-):-)
 
reklama
ja tez mam FISSAN ale nie polecam, odstawiam go bo jest tak tłusty ze zeby dobrze w wmasowac to tzreba by se masaz brzucha zrobic a to przy moich skórczach zakazane jak to powiedzial lekarz w spzitalu "ŁAPKI od brzuszka!!!)))
 
Do góry