reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

12 dni po porodzie...
wczoraj odkrylam, ze ja MAM ZGRABNE STOPY, I SZCZUPLE LYDKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Woda mi schodzi z ciala , odzyskuje powoli dawne wymiary. Brzuch nadal widac, macica nadal sie obkurcza, ale ogolnie odzyskuje cialo! Na wadze 14 kilogramow mniej, zostalo 10 :baffled: do zgubienia. Zobaczymy jak pojdzie dalej......
elegancko
karmienie piersią reszte Ci wyciągnie i możesz startować na wybieg jak Heidie
fajnie masz że jestes już w drodze do odzyskiwania formy
no ale my wszystkie już też niedługo :)
 
reklama
no widze ze zaczelo sie powoli... jak zrzucic kilogramy, zgubic brzuch itp...
u mnie minus 10 kilo, brzuch dochodzi do siebie, mysle ze nie bede miala problemu zeby wrocil do normy, nie wisi mi, bo duzo nie urosl w ciazy, gorzej z udami, w biodra mi poszlo, tylek mam jak jennifer lopez...i to mnie bardziej martwi.. ale mysle ze jakos dam rade to zrzucic, choc jak narazie waga mi stanela. woda tez mi zeszta z kostek i lydek, chyba juz wogole wody nie mam. zobaczymy jak bedzie dalej...
 
Kochane! Spokojnie!! Choć rozumiem wasze parcie na odzyskanie jak najszybciej ładnej figury. Powiem wam że tak. Kg po ciązy zgubiłam dość szybko bo chyba do 3 m-cy po porodzie byłam już na 100 % na zero (wiadomo u każdej jest różnie) a skóra na brzuchu dopiero po roku wyglądała w miarę. Po 2 latach od porodu miałam taki lekko wystający i poznaczony rozstępami "fałd" pomiędzy pępkiem linią "włosów". Więcej nie powiem bo potem zaszłam w ciązę i zaczęło sie od nowa rozciąganie. Nie smarowałam się po porodzie niczym no może zwykłym balsamem nawilżającym ale i to sporadycznie bo ja z tych niesystematycznych...
Także kochane! Wszystko w swoim czasie i na pewno nie na już. I nie na za 2-3 m-ce. Na to trzeba czasu a najwięcej potrzebuje jej skóra... Cierpliwości.
 
reklama
Do góry