reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zagęszczać mleko kaszką?

Cześć Dziewczyny ja parę dni temu pytałam pani ordynator ze szpitala jak to z tym zagęszczaniem jest.Ogólnie już by można było zagęszczać. Ale powiedziała że skoro dziecko ładnie przybiera to nie ma to sensu. Ale ja myślę że to sprawa indywidualna i każdy dzidziuś powinien być wcześniej zbadany przez lekarza. Moja jest cały czas na cycusiu ale dwa razy w ciągu ostatnich 2 tyg nie mogła sobie dojeść więć dostała 60ml bebika i pół łyżeczki kleiku ryżowego. i Było ok.:-)w końcu zasnęła
 
reklama
okazało się,że od 3 m-c można zagęszczać mleczko ale tak poważnie lighcikowo.Co by było płynne! Oczywiście nie ciągle.Mi p.dr powiedziała,że jakby co to tak dwa razy w tyg. co by małej nie przytuczyć a żeby było ok.:-) Oczywiście lepiej unikać takich zabiegów, ale wiem,że czasem nie ma innego wyjścia.A lepiej wiedzieć takie rzeczy, prawda?!
POZDRÓWKI!
 
Do góry