reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia dla dwulatków

A ja jestem mamą dwultka z Krakowa i też poszukuję takich zajęć. Znalazłam w Krakowie dwa takie ale cena była tak duża że niebyłam wstanie opłacić ich dla Stasia. Może znajdzie się mama z Krakowa która coś doradzi??
 
reklama
atol zaintrygował mnie ten angielski :tak: poszukałam u siebie w mieście i też są takie zajęcia:tak:dziś będę tam dzwoniła. Można się zapisać na jedną lekcję pokazową za darmo i chyba tak zrobię. Zapiszemy się, pójdziemy, zobaczymy i zdamy relację :tak:na stronie internetowej wygląda to bardzo fajnie, zobaczymy jak w rzeczywistości.
 
Zapisałam Jędrka na lekcję pokazową na poniedziałek. Na pierwszy rzut oka bardzo fajne zajęcia. Zobaczymy jak moje dziecię będzie się na nich zachowywało. Na razie jest podniecony i jak poszłam dziś do mamy to stwierdził, że idzie "na anielski" :-D:-D:-D:-D Wszystko przed nami. W poniedziałek zdam relację.
 
sewa czekam z niecierpliwoscia

u nas chorob cd wiec z zajec jak na razie nici

ale moze od przyszlego semestru
 
atol my chodzilysmy na takie zajecia z angielskiego ale Jula miala wtedy niecale 1,5roczku .Bylo fajnie ale kosztownie:-(Polecam:tak:
 
Fajnie, że coraz więcej postów na watku.
Kolorado jeszcze tam nie byłam , narazie nie mam kiedy, ale zimą napewno tam co jakis czas będziemy chodzic. Byłam tam kiedyś z dziecmi mojej siostry i dzieciaki bawiły sie nieludzko fajnie, ja zreszta też.
A my jutro znów idziemy na rytmike i plastykę, gabryśka jest coraz fajniejsza na tych zajęciach, oczywiscie ma też momenty gdzie przysysa sie do mamy i już.. Ale jest fajnie i chyba najtaniej w całej Warszawie.
Pozdrawiam...
 
reklama
Do góry