reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia dla dwulatków

reklama
Atol ul. Brożka jest na Woli na kole , prostopadła do ul. Deotymy.
Jestem bardzo zadowolona z tych zajęc. Poznaję na nowo tam swoje dziecko....
Myślałam o łyżwach, ale to dopiero zimą , o ile uda mi sie kupic dla niej taki mały rozmiar (23 no maks. 24) bo nigdzie nie widziałam a też już się rozglądałam. Ale nie na zajęcia . Przy Wola Parku jest każdej zimy bezpłatny wstęp na lodowisko i chciałabym by troche tak sobie pojexdziła i czy wogóle uda jej się jeździc , czy złapie równowagę....... no zobaczymy...........
A tak apropo jeszcze różnych zajęc, słyszałam że do Kolorado (tam jest sala zabaw ) dzieci do lat trzech mają bezpłatne wejście i myślę ,że tam tez będziemy bywac jak zrobi się zimno..............
A i cieszę sie ,że wątek coraz bardziej cieszy się zainteresowaniem....
P{ozdrawiam.
Niestety, miałam złe informacje, dzieci do lat trzech nie mają bezpłatnego wejścia do kolorado, tylko dzieci, które jeszcze nie chodzą nie płacą.......... Szkoda......:-:)-:)-(
 
Cześć,
faktycznie fajny wątek. JA mieszkam w Krakowie i też szukam czegoś dla mojej 2-letniej córeczki. Pod domek mam NCK - Nowohuckie Centrum Kultury, w którym jest Klub Kubusia Puchatka ale nie jestem pewna czy Agatka nie jest za mała. Zadzwonię tam i dam znać. Poza tym cały czas szukam i jak coś znajdę to dam znać.

Pozdrawiam mamusie z Krakowa
KAsia
Blog agatka na Smyki.pl - dla rodzic
 
Coś mi nie wyszło z cytatem. W każdym razie odpowiedz kieruję do koftek
Kontaktowalam sie z NCK ww sprawie. Zapraszają na za 1.5 lub 2 lata. Dla dwulatków nic nie mają :(
Będę szukać dalej
Pozdrawiam
 
Dzis od rana szukam czegos dla Miśki..mieszkam niedaleko Gdyni...niby prężnie rozwijajace sie miasto, ale nic nie ma dla 2 latków..albo nie ma w necie:-(......bardzo bym chciała ja zapisac na jakąś rytmikę, szkoda tylko że nie mam gdzie:-(
 
Ja jestem mamą już trochę starszego dzieciaczka, ale mój Maciek właśnie zaczął chodzić na basen w wieku 2, 5 roku, to znaczy my zaczęliśmy chodzić.. Musze wam powiedzieć, że od tamtej pory to go z wody nie można wyciągnąć i myślę, że znalazł swoja pierwszą pasję, z czego sie bardzo cieszę. Momma fajne zajęcia wybrałaś dla córci, żałuję w sumie, że też o czymś takim nie pomyślałam.
 
reklama
nie wiem, jakiś problem z wklejeniem linka
ale dociekliwe na pewno sobie poradzą ze znalezieniem tej strony
Dodam, że na stronie można znalezć inne miasta też

jeszcze raz spróbuję wkleić w nowym poście
 
Do góry