• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Agnes apropos pracy to u mnie gdzie pracuję chyba już z 10 babek jest albo w ciąży albo dopiero co urodziły. Może to zaraźliwe :-D:-D:-D i następna będę ja.
Oby
 
reklama
melduje dziś u mnie 33dc zaczął mnie pobolewać lewy jajnik dla odmiany chyba bo w tamtym cyklu bolał mnie prawy... i mam dziwny sluz biały grutkowaty.. czy to znaczy że @ jednak przyjdzie:(
 
Witam wszystkich.Kazdy organizm jest inny.Ja po odstawieniu tabl.anty mam regularne cykle,okresy bezbolesne, krotkie i b.slabe. a zanim zaczelam je brac to czulam kazdy dzien cyklu, miesiaczki byly b. bolesne i dosc intensywne.nie wytrzymywalam psychicznie i fizycznie.a teraz jest spoko.czasem sia zastanawiam ze moze moj organizm dopiero zaczyna wracac do siebie, ale w sumie to juz 9 cykl po odstawieniu, wiec sama czasem nie wiem co o tym myslec.
Mandrzejczuk a jak u Ciebie? ktory masz dzien cyklu?jak sie czujesz?
 
nie chyba w poprzednim cyklu sobie wmówiłam kilka i bardzo się nastawiłam na fasolkę dlatego teraz podchodzę do tego sceptycznie... zauważyłam tylko ten śluz inny niż zwykle pobolewanie jajnika i może zmiany nastroju i apetyt wzmożony ale wszystko pasuje tez do objawów na @ więc sama nie wiem... czekam do wtorku i robie test...
 
reklama
Ja miesiac temu tez sobie wmowilam ciaze, bo cycki jakos dziwnie mnie bolaly,okres mi sie spoznial 2 dni, mialam zachcianki.ale okazalo sie ze te objawy wskazywaly okres. trudno rozpoznac co i jak. ale tez juz podchodze do tego sceptycznie, bo mozna sie psychicznie wykonczyc.w dodatku troche lekarka mnie zdolowala. myslalam ze powie ze nie ma sie czym martwic i ze w przeciagu 2 lat nam sie uda.a tu powiedziala ze na razie nie ma sie czym martwic ale jak za 3 miesiace sie nie uda to sie pomartwimy.jakby bylo tego malo poczulam z jej strony presje.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry