Bafinka trzymam kciuki za jutrzejszy test
wiecie co ja to jestem juz zmeczona staraniami, wiecie, ze nawet nie mam juz za bardzo ochoty na seks? To wszsytko tak zniecheca...odechciewa sie wszystkiego...
Dziewczynki wasi faceci tez niech sie "smaruja"

) bo jak to jakas gnida sie przyplatala to na nich tez mogla przejsc, moja kolezanka jak miala zapalenie pecherza, to jej maz tez bral leki...ale ja to caly czas mam nadzieje, ze to nie grzybica tylko objaw fasoleczki, ktora tak mocno sie zagniezdza

) ja to i tak sie Wam dziewie, ze zwlekacie z testami ja to bym juz nie wytrzymala...ja to czasem w srodku cyklu mam ochote zrobic tez, a bo moze okres nie byl typowym okresem, a ze moze jednak jest ta ciaza ale bylo zbyt wczesnie i tez nie wykryl...kobieta jak chce to baaardzo wiele sobie wkreca....
a co do pracy to ja tez nie mam zatrudnienia robie tylko pazurki i to w domku, fakt kasiora jest i to nie mala ale jak przyjdzie ciaza to tez niewiadomo czy dam rade pracowac...ale z drugiej strony odkladac macierzynstwo i czekac na prace...ja juz 13 miesiecy na nia czekam i nic...przeciez co ma byc to bedzie rodzice zawsze pomoga tylu ludzi zyje biednie ale szczesliwie

)
damy rade, bo jak nie my to kto?

))