• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Lilith nie opłaca mi sie beka bo zanim bedzie wynik to ja juz po tescie bede wiedziala...
czeakm i za dwa dni zrobie test tak jak mi radzilyscie.
Tylko kupilam ten co dzien po spodziewanej miesiaczce sie robi i zastanawiam sie czy nie kupic tego o wiekszej czulosci bo skoro robiac ten bardzo czuly wychodzi mi taka slabiutka kreska to ten po 14 dniach moze zupelnie nie wyjsc...
 
Agg beta jest najbardziej dokładna, będziesz wiedziała jaki to dokładnie tydzień. A testy wychodzą pozytywne przy biochemicznej, jak nic nie ma. Powodzenia.
lazurko a jak u Ciebie?
 
29tc (1).jpg29tc (2).jpg
mój gigant
 
Bafinko ale piękny!! i jaki malutki!! szok! A już niedługo będzie synek przy Tobie :)

Aggg za bardzo się nakręcasz.. nie rób teraz tych testów, czemu już Ci mówiłyśmy.. no i słabe kreski to ja też miałam kiedyś, raz przy biochemicznej, raz jak się @ tydzień spóźniała i raz też przy bio. Po co się nakręcać w ogóle a później cierpieć.. Szkoda nerwów. :)
 
reklama
lilith odpowiadam z 28dni
dobrze kochana nie chce sie na sile doszukiwaxc objawow nieraz mam taki bol ze ciagnie jakby do pochwy ale ja juz chyba swiruje i wczoraj pod pachami mnie bolalo jakby wezly

lilith jak mam liczyc faze lutealna
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry