• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Kwiatuszqu już biegnę do Ciebie. Ja mój edytowałam na Skarbie, zaraz dam na 28 dni nowy link. Dziadostwo jakieś :D

Aggg dokładnie, nie myśl o tym. Zajmij się czymś, a czas szybciej zleci :)
 
właśnie to jest moj problem bo ja nie przepadam za napojami nie pije kawy nie przepadam za herbatą soków i napojów unikam bo to zbędne kalorie więc zostaje woda staram sie pić 1,5 l ale nie zawsze wychodzi.. do tego woda musi być gazowana a to podobno też nie za dobrze dla maleństwa.. ale jak ma mieć kolkę to i tak będzie miał...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry