reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Cześć dziewczynki........
Bafinka, Pysia, Kacha cześć dziewczynki..co tam u was? jak ten czas zaiwania. jak się czujecie?
U nas leci, już za połówką. Czekamy na córeczkę (narazie na 90%) mała kopie czasami cały dzień. A co u was?
Buziaczki dla pociech....

Nie wiecie co tam u LILITH?
 
hej kochana miło że pamiętasz o nas:)
u mnie to już po wszystkim Gabiś jest już po tej stronie brzuszka:) Zdjęcie0022.jpg
mały jest cudny ma troszke problemy brzuszkowe ale poza tym jest wszystko ok:) a ja jestem w nim zakochana:***
trzymam kciuki za wasze ciaże i łatwe rozwiązania:)
 
No pewnie, ze pamietam.........
Śliczniutki...........myślę że ta kruszunka rekompensuje wszystkie poroblemy z zajściem i ciążą ;-))))
dzięki, nam jeszcze troszkę zostało, ale myślę, że już z górki ;-)
 
bafinka i pysia wielkie gratulacje!myslalam o Was codziennie i zastanawialam sie czy juz jestescie po.ale macie super, ze trzymacie juz swoje malenstwa na rekach.jak tam porody? ciezko bylo?
Bafinka piekny synus!
agness u mnie bedzie na 95% chlopiec.jestesmy w podobnej fazie.moj od tyg.leciutko kopie wieczorami i nad ranem.a w dzien jest bardzo spokojny.
 
pysia, a dzięki u nas jak narazie ok. Nic się nie dzieje, dobrze się czuję, czasami9 tylko kręgosłup daje popalić.
kacha, no właśnie widzę że podobnie lecimy. My mamy 90%, ze córcia.... ale już nie wyobrażam sobie żeby było inaczej..hihihi, a moja kopie ostro już od dawna.....a ostatnio to przechodzi samą siebie. A najbardziej się uaktywnia, jak jest tatuś w poblizu hihihiihi
 
milutko ze jestescie takie szczesliwe:)Pozdrawiam

wiecie co jestem jak narazie zadowolona z tego mikroskopu owulacyjnego super pomiar mozna robic nawet kilka razy dziennie a pozniej jak juz sie uda zajsc w ciaze nawet moze słuzyc jako zapobieganie ale ja narazie potrzebuje go aby zajsc a wiec wczoraj juz zaczeł pokazywac tzw paprotki troszke a dzis juz jest masaich wiec wynik pozytywny to bedziemy dzialac hi
jak pokazywalam mojemu m to był w szoku ze takie g... potrafi pokazac takie rzeczy wiec jak narazie zakup udany oby posłuzył jak najlepiej i przyniósł rezultaty
 
Ostatnia edycja:
reklama
Po pierwsze to witam serdecznie. Chciałabym was bardzo prosić o pomoc, bo sama sobie chyba nie poradzę. Normalnie dostanę ciąży urojonej...

Przez ostatnie 2 lata brałam pigułki YAZ bez przerwy. Tabletki odstawiłam 11 września. Wtedy też ostatni raz miałam okres.

Ponieważ wraz z Mężem bardzo chcemy mieć dziecko zakupiłam testy owulacyjne, który 24 września wskazał wynik pozytywny. Odbyliśmy z Mężem stosunek tego dnia, jak i dzień po.

Jakiś tydzień temu miałam strasznie tkliwe piersi (nie mogłam nawet leżeć na brzuchu), miewam bóle w dole brzucha jak podczas okresu, czasami mnie zemdli (ale,że mam problemy z żołądkiem zwalam to na niego), mimo kataru czuję niektóre, drażniące zapachy, bolą mnie stawy, mam biały śluz.

Test ciążowy robiłam dzisiaj. Niby wyszedł negatywny, jednak jak spojrzałam pod światło widoczny był cień drugiej kreseczki.

Czy któraś z Was wie jaka jest szansa na to żeby ta kreska stała się całkowicie różowa...
 
Do góry