reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Hej Bafinka witaj,dzięki za odp

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też długo brałam tabletki,ale nie miałam skutków ubocznych wszystko grało i tańcowało[emoji3] Zagubiło mi się kilka i..zaszłam w ciąże niemal od razu.Teraz zaniepokoiły mnie te krwawienia,pozatym przytyłam i byłam humorzasta więc podjęliśmy decyzję o wyjęciu implanta i po długim namyśle o zaprzestaniu antykoncepcji wogóle.Przyjmuje kwas foliowy od dwóch miesięcy i czekam aż zaskoczę[emoji5]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey dziewczyny dolaczam sie
Ja rowniez bralam anty (5lat) i teraz marze o drugim dziecku. Co jest najfajniejsze owulacje mialam w polowie cyklu.
Dwa dni Po owulacji mialam bardzo silne bole jajnikow zwlaszcza tego prawego-bo to z niego byla potwierdzona owulacja no i 3dni po doszly bolace sutki. Teraz przed okresem sutki mnie nie bola tylko jajniki. Chociaz juz tez nie tak bardzo mocno jak na poczatku ale odczuwam z przerwami to ze daja o sobie znac [emoji16] we srode mam mniec ponoc okresz. Boje sie [emoji14]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Carmen ja też brałam tabletki anty przez 8 lat i my z partnerem staramy się już 8 cykl i na razie nici.

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
O kurde tak mi przykro :(
Ja dopiero 1 cykl ..Ale i tak swiruje. Wlasnie zakupilam 40testow owulacyjnych i ciazowe i do tego specjalny termometr owulacyjny takze teraz od nowego cyklu bede mierzyla sie jeszcze dokladniej. Wydaje mi sie ze ten cykl poszedl juz na straty bo po 4dniach gdzie temperature mialam 37,0 dzis zeszla na 36,8...takze na bank jutro bedzie okres-tak jak byl przewidziany. Wkurw...sie no ale co zrobic :(

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Ja mam tylko testy owu nie będę się mierzyła, bo rano to nie mam czasu.Mi sam gin powiedział że trzeba czasu jak do listopada nie zajde to mój ma się najpierw przebadać, a później ja i zobaczymy. Ja już kilka krotnie miałam nadzieję że jestem bo @ się spóźniał, a tu dupa. Ja już nie jeden raz w paranoje wpadłam
Więc jak u Ciebie Carmen pierwszy cykl to może Ci się uda życzę Ci tego [emoji8]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny wiem że łatwo się mówi ale najważniejsze jest żeby nie wariować na punkcie okresu.. mam naprawdę duże doświadczenie bo to już moja 5 ciąża (niestety 3 poroniłam) i do tego mam PCO więc przez cały okres starań byłam cały czas pod opieką gina nawet po 3 wizyty w ciągu jednego cyklu i wiem że udawało się zawsze wtedy kiedy odpuszczałam.. nie mierzyłam temp nie liczyłam dni cyklu.. dopiero jak już czułam że coś na dole zaczyna sie dziać to dzwoniłam do gina by umówić się na na podgląd jajeczka..

więc spokojnie.. wiem że pragnienie posiadania dziecka jest wielkie ale paranoja tu nie pomaga:):):) POWODZENIA
 
reklama
Ja mam tylko testy owu nie będę się mierzyła, bo rano to nie mam czasu.Mi sam gin powiedział że trzeba czasu jak do listopada nie zajde to mój ma się najpierw przebadać, a później ja i zobaczymy. Ja już kilka krotnie miałam nadzieję że jestem bo @ się spóźniał, a tu dupa. Ja już nie jeden raz w paranoje wpadłam
Więc jak u Ciebie Carmen pierwszy cykl to może Ci się uda życzę Ci tego [emoji8]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dziekuje kochana, nie dziekuje zeby nie zapeszac ;)

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Do góry