reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Kacha wiem trzeba czasu, bo mi sam lekarz powiedział że jeszcze 4 miechy mam próbować, a jak nie zajdę to pierwsze to badania nasienia, bo lekarz powiedział że mniej innowacyjne są niż moje, to na razie próbujemy, a jak do października nie zajdę to będziemy później się badać

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja chciałabym odczekać chociaż 1 cykl, okres stosowania tabletek był w moim przypadku długi.
Byłam u dwóch lekarzy jeden stwierdził, że trzeba odczekać min. 3 miesiące, drugi 1 miesiąc.
Zapewne ilu lekarzy - tyle opinii.
Widzę, że tutaj wiele dziewczyn stara się od razu - więc może nie ma na co czekać :-)
 
Promessa ja po odstawieniu tabletek 29 dni i dostałam normalna @ , jak czytałam w internecie ze kobiety po odstawieniu tabletek nawet pół roku nie dostają @ to ja się przeraziłam. Teraz to różnie jest np. Wczoraj powinnam dostać @,a nie mam jej jeszcze, to już mętlik w głowie bo mogę być w ciąży. Robiłam test i jedna kreska niestety

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patunia my przy pierwszych staraniach też się badaliśmy, ale u nas wszystko było idealnie a zajść nie mogłam. Mnie prawdopodobnie psychika stopowała, za bardzo chciałam i wsłuchiwałam się w swój organizm. Udało się jak żyłam problemami rodziców i trochę odpuściłam.W drugą ciąże szybko zaszłam ale byłam na wielkim luzie. Teraz po poronieniu dochodzą obawy, człowiek bardziej się spina, zegar biologiczny tyka (mam 34 lata) więc też się boję że psychika mnie będzie stopowała.
 
Kacha wiem jak to jest z psychiką, bo bardzo byśmy chcieli, a ja tylko o tym myślę i źle robię bo trzeba na luzie, i u mnie jeszcze stres i problemy w pracy wszystko się łączy w całość

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patunia u mnie też jeszcze doszły problemy w pracy. Od września zmienia nam się kierownik, koleżanka z pokoju dostała awans i chce mnie zostawić z jej i moimi obowiązkami. Ona robi co innego więc średnio jestem w temacie.W dodatku kierownikiem może zostać wredny człowiek, który spowoduje że spokojnego życia nie będę miała. Jeśli nie zajdę w ciążę w ciągu tych 2 miesięcy to moje następne starania mogą zostać wstrzymane i to może nawet na zawsze. Mam 34 lata i mój zegar biologiczny głośno tyka.Jak przyjdzie mi rozpoczynać wszystko od nowa to na pewno od razu na ciążę nie będę mogła sobie pozwolić.
 
Kacha to nie źle masz, ja mam umowę na razie do września i już stresa mam, bo będzie później. Nom u Ciebie to można powiedzieć że trzeba się spieszyć, ja mam 27 lat i mam już mętlik w głowie bo nom stop myślę że ze mną coś nie tak bo nie mogę zajść.

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patunia ja mam umowę na czas nieokreślony więc niby luz.Ale jak ten człowiek zostanie kierownikiem może się na mnie wyżywać i mogę nie wytrzymać. Sama z pracy nie zrezygnuje bo nie mogę ale najwyżej będę prosić o jakieś przeniesienie do innego budynku. Tylko czy to będzie możliwe to nie wiem.Najlepiej byłoby aby tym kierownikiem nie został, ja bym tu została gdzie jestem i spokojnie starała się zajść w ciąże.Ja już 2 razy w ciąży byłam więc wiem przynajmniej, że mogę zajść. A czy się zajmujesz?
 
Hej Staraczki
Podczytuję i dołączam[emoji4]Jestem świeżo po wyjęciu implanta,wcześniej tabsy.Postanowiliśmy z partnerem że co ma być to będzie..Obawiam się jednak że ten implant totalnie mnie rozregulował..krwawiłam bardzo często i bardzo długo..od wyjęcia (6.07) już 3 razy miałam@...czy ktoś ma podobne doświadczenia z implantem???

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
witaj ja jestem z tych co brały długo tabletki i niestety wygląda to tak że organizm potrzebuje trochę czasu żeby dość do siebie..o pierwsze dziecko starałam się ponad rok.. ale zdarzają się niespodzianki ze dziewczyny zachodzą bez problemu więc powodzenia;)
 
Do góry