reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

hejka dziewczyny

co tu taka cisza????

u nas upały... ale niby od jutra ma się ciut ochłodzić uffff

poza tym Adam znowu w domu bo kaszle jak gruźlik... mam nadzieję, że po wakacjach jak ruszy znowu do p-kola to już tych chorób tyle nie będzie przynosił... dobrze że chociaż Ania mi od niego nie łapie wszystkiego

to chyba tyle, pozdrawiam i dajcie znać ze żyjecie

Agusia jak tam u Was?

kwiatuszek a Ty co tak ucichłaś???
 
reklama
Hej u nas ok. Daję Kubusiowi mleko z kleikiem ryżowym albo kukurydzianym żeby zmniejszyć wymioty. I się udaje :) Niestety refluks jest duży i musimy się nauczyć z nim żyć.
Marta jest u teściów na weekend więc mam trochę czasu żeby zrobić porządki świąteczne w szafach dokumentach i wszędzie tam gdzie zawsze mi brakuje czasu żeby to zrobić.
A u nas od wczoraj leje z małymi przerwami nawet czasem zagrzmi. Zimno jest okropnie

Anecia zdrówka dla Adasia
 
Witam sie po urlopie.wrocilismy z Krety.bylo super tylko przed wyjazdem byly problemy z malym.z dnia na dzien cos mu dochodzilo.3tyg.katar,potem kaszel,zapalenie spojowek goraczka-niewiadomo z jakiego powodu.po kazdym syropie wymiity,brak apetytu.przed wyjazdem bylam 3razy u lekarza.2lekarki go badaly i twierdzily ze gardlo,pluca czyste.ze moze cos wirusowego.na wczasach pierwsze dni goraczkowal i kaszlal ale jakos mu przeszlo.mimo to kompal sie w morzu.tylko niechcial nic jesc.teraz jest juz dobrze.kaszle juz odrywajaco,z nosa czasem leci.mnie tez zlapalo zapalenie spojowek,wyszla oprycha na ustach,i gardlo troche bolalo.ale tez juz jest lepiej.gdyby nie te dolegliwosci to byloby idealnie.staralismy sie korzystac z tych wczasow w pelni.myslalam ze jak wrocimy to ktos z rodziny wezmie malego na chwile ale przyszla rodzinka ,posiedziala z godz.i tyle a moi rodzice to wogle.moze od pazdziernika bede miec etat i musze malego dac do przedszkola od wrzesnia tylko z tym naborem jest kiepsko.publiczne odpadaja bo nawet
nierekrutowalismy sie bo nie ten rocznik.zlozylam tylko do jednego niepublicznego ktory ma fajna dotacje i placilabym mies.259zl za wszystko.no i obok mojej pracy ale czekam na odpowiedz.ponadto maly robiw pieluche,b.malo mowi,
 
Ostatnia edycja:
hejka

jak zwykle pod górke u nas... dużo by pisać ale po prostu mi się nie chce wiec napiszę tylko krótko że Adaś ma zapalenie płuc... byłam dziś na rtg bo znowu kaszle masakrycznie i osłuchowo czysty a na rtg zmiany zapalne

Agusia a dajesz te kleiki z glutenem czy bez? bo ja jak zaczęłam dawać Ani z glutenem to była masakrycznie wysypana (chcę Was przed tym ustrzec bo ja sama nie zwróciłam na to uwagi przy kupnie) i przeszłam tylko na kukurydziany i wysyki póki co brak, no chyba że za dużo nabiału sie najem

kacha no to super ze się wypoczynek udał! jedynie co to te choróbska by sobie mogły odpuścić ;-)
 
Hej dziewczynki
dziekuje ze o mnie pamietacie , u mnie ost duzo sie wydarzyło
mialam problemy z torbiela przez co stalismy z staraniami w miejscu ale juz ok i na sierpnien koniec jestesmy umowieni
 
Anecia ja też nie wiem w co ręce włożyć.
We wrześniu chrzcimy Kubusia. Robię je w domu. Już teraz szykuję trochę rzeczy. Tym razem będzie 30 osób. Muszę dokupić talerzy, szklanek, sztućce i inne pierdoły. Rozglądam się też za strojem dla Kubusia na chrzciny.
Jak na razie rozwiozłam wszystkie zaproszenia, a teraz myślę nad menu.
 
reklama
Agusia a jak mały z refluksem? jeszcze miewa "przeboje" czy już lepiej?
a w ogóle kurczaki toż to już z niego duży chłopak... prawie pół roku ma... czas leci jak szalony :-)
poza tym chcesz może buciki z befado dla niego, rozmiar 19 (miałby na później jak mu nózia urośnie) za darmo tzn tylko byś pokryła koszt przesyłki sobie ... pewnie jakieś 5 zł :-) Są praktycznie nowe bo mój mały je nosił tylko we wózku, ale one są do chodzenia, mogę Ci wysłać fotkę na maila tylko daj znać, po prostu myślałam kiedyś że mała je będzie nosiła ale stwierdziłam że granatowe nie hehe :-)



a u nas tak średnio... dzieciaki na szczęście zdrowe, ale za to eMek za 2 tyg zostaje bez pracy bo likwiduja oddział... niby ma już nową propozycję ale czekamy do wtorku czy faktycznie go chca
niby nie a tragedii bo mamy moją pensję, no i oszczędności ale wiadomo jak to bez pracy... po ponad 10 latach będzie bezrobotnym...
 
Do góry