reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

z doświadczenia, jęzeli moge coś poleciś, kupujcie pajace rozpinane z góry na dół gdzie tylko sie dziecko wkłada bez komplikacy, body kopertowe gdze nie trzeba przekadać główki przez te małe otwory....mi w pierwszych tygodniach zycia Olusia to było bardzo pomocne, zamiast recznika wycierałam go w pieluchy z flaneli które sama uszyłam troche wieksze niż standardowe, szybciej schną i są łatwiejsze w utrzymaniu czystosci....
jezeli jestescie zaiunteresowane kilkoma sprawdzonymi radami piszcie :-):-):-)
 
reklama
Kupiłam na wyprzedaży sukienkę, body 2x z długim rękawkiem rozpinane kopertowo, bluzeczkę z foczką i maleńkie buciki...:-D:-D:-D dostałam już zakaz kupowania w rozmiaru newborn, tylko ja sama się gubię... czy maluszki naprawde tak szybko wyrastają czy można wziąść na to jakąś poprawkę:sorry2:
Z moim M kupiliśmiy też na allegro kołyskę:tak: teraz trzeba czekać aż przyślą ale mam nadzieję że będzie zgodna z opisem:blink:
 
Monik75 śliczne ciuszki dla córuni :-)
A oto pierwszy pajacyk mojego synka :happy2:
 

Załączniki

  • IMG_0907.jpg
    IMG_0907.jpg
    554,6 KB · Wyświetleń: 23
Dziewczyny, śliczne ubranka. My jeszcze nic nie kupiliśmy:zawstydzona/y:Może w tym tygodniu wybierzemy się na zakupki ajak nie to na pewno w następnym:tak:Aż mi wstyd, że jeszcze nic nie mamy dla córeczki...:zawstydzona/y:
 
Lunia nie przejmuj się nie Ty jedna jeszcze nic nie masz dla maluszka, ja też nic jeszcze nie kupowałam, trochę rzeczy dostane od koleżanki,takie na pierwsze dni życia, bo później już trzeba będzie kupować samemu, bo im większe dziecko tym więcej brudzi:-)
Na razie mam w domu tylko rękawiczki, które przyniosła mi koleżanka, żeby wziąć do szpitala, bo maleństwo może się zadrapać.
Resztę przygotowań i zakupów zostawiam na październik, jak już pójdę na zwolnienie,wtedy będę planować, przygotowywać i gonić M po sklepach:-)
Najważniejszy i najdroższy zakup, to jednak wózek, będzie trzeba coś już wyszukiwać!
 
Gabi9 z tym wózkiem to fakt już spokojnie można się rozeznać co i jak, bo jest tego naprawdę bardzo dużo na rynku, a to bardzo poważny zakup dla naszych skarbów no i naszej wygody - trzeba będzie zmagać się w tych pierwszych miesiącach z zimą :shocked2:
 
Kupiłam na wyprzedaży sukienkę, body 2x z długim rękawkiem rozpinane kopertowo, bluzeczkę z foczką i maleńkie buciki...:-D:-D:-D dostałam już zakaz kupowania w rozmiaru newborn, tylko ja sama się gubię... czy maluszki naprawde tak szybko wyrastają czy można wziąść na to jakąś poprawkę:sorry2:
Z moim M kupiliśmiy też na allegro kołyskę:tak: teraz trzeba czekać aż przyślą ale mam nadzieję że będzie zgodna z opisem:blink:


Dzieci naprawdę tak szybko rosną. Moja corka urodziła sie 52 cm , na rozmiar 56 miałam tylko jedne spiochy, body i ubranko na wyjscie do lekarza na przyklad, reszte kupiłam wszystko na 62 i wierzcie mi , ze to był dobry wybór :-) dziecko ma większa swobodę ruchu , co jest bardzo ważne! , wiadomo ubranka na dlużej wystarczyły ,a wprzypadku kiedy trzeba będzie pieluchowac maluszka, w rozmiar 62 dodatkowa pielucha spokojnie sie zmiesci. Jesli moge cos podpowiedzieć to z mojego doświadczenie kaftaniki i bluzeczki zakładane pod spiochy czy pod pajacyki raczej nie zdaja egzaminu, bo jak dziecko sie kręci czesto bluzeczki sie zawijaja , podwijaja i może byc dla maluszka nie wygodnie, lepsze sa body zapinane w kroku - nie podwinie sie i dzieciatku po pleckach nie będzie wialo :-)
 
reklama
Do góry