• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowe szaleństwo

a co się stało z tą aukcją Pati?
dzięki za miłe słowa co do aparatu. Bo ja wam nie napisałam, że Ola chodzi regularnie na basen. Adam uczy ją nurkować i od nowego roku zapisujemy ją na naukę pływania. Stąd ten aparat, żeby mogła robić zdjęcia pod wodą. A jej zdjęcia naprawdę są ładne. Potrafi wykadrować postać ale też narobić dużo bzdurnych fotek.
 
reklama
pati to super, ze jednak sie udalo! :) torebka jest bardzo fanjna, pelna klasa!

a ja sie ciesze, bo te kozaki i polbuty co zamawialam mialy max. czas na przyjscie jakos na poczatku stycznia i tak sobie weszlam na stronke nie wierzac za bardzo, ze moze byc szybciej ( w grudniu!) no i co? wczoraj paczka wyjechala i dzis lub jutro bedzie u nas :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry