reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Ja tez Ziaje lubie.... krem oliwkowy, maslo i z tego co pamietam wczesniej byla tez seria mleczna (chyba na mleku kozim...taka biala i tez bardzo ok). Kremow do twarzy jeszcze nie uzywalam ale moze sie skusze na ten pod oczy :-)
Kupiłam krem pod oczy z bławatkiem z Ziaji, ale wolę AA. Z Ziaji za to świetny jest krem do stóp z kompleksem AHA, szczególnie dla suchej skóry.
 
reklama
kupilismy sobie wczoraj stroj hawajski :):) i 3 torebki:)))))) bo kupilam na wczorajsze ur., na piatkowe i sobie a co:p
sobie te : Fiorelli - SALE 70% off on Bags, Purses, Luggage, Laptop Bags - prawy gorny rog ...i kurcze- wlasnie patrze, ze przeplacilam, bo tez niby skorzystalam z przeceny z 49 f na 20f a tu ja maja za 15 f...a kijjjjjjj:/...hehehe

a kolezankom na urodziny z firmy vivienne westwood - jedna juz dostala i byla/jest bardzo zadowolona- mala czarno -biala
 
lubie duze torebki/torby, ale w zw. z tym, ze musze miec rece wolne, a i tak mam duza torbe do wozka ...to ostatnio preferuje takie na dlugim pasku i nie za duze, z przyczyn praktycznych;)
 
rusia : widze torebkowy telat, to co lubie :) hihihihihihihi
fajne takie wyprzedaze -70% :)))

a ja na wyprzedazach zakupilam 19 par skarpetek pumy (dla siebie i mlodego) i wczoraj nie wiem czy jets u was, ale wiem ze nie ma go w Pl, taki katalog wysylkowy La redoute :)
no to wlasnie zamowilam mega pake z tego la redoute wyszlo mnie prawie 200 euro ale wszystkie ciuszki byly za -60% i -70% wiec jak pomysle ile to wstepnie kosztowalo to jestem jeszcze bardziej zadowolona z zakupow :) na dodatek w przeciwienstwie do skarpetek nie bede czekac ok.3-4 tyg, tylko pake dostane juz w sobote po poludniu i tutaj :))))
zamowilam m.in. koszulki sobie, mlodemu duzo t hsirtow, sobie 3 czy 4 swetry, mlodmeu 2, 2 przescieradla, bielizne, spiworek, koszulke u tunike ciazowa, mlodmeu kurtke przeciwwiatrowke, spodnie, masa tego byla, teraz czekam na pake z niecierpliwoscia :)

rusia : masz gdzies foto tej torebki viv. westwood ???? :)

a ja torebki lubie duze glownie (ze wzgledow praktycznych) , ale lubie zmieniac style, formy, wiec i male, i kolorowe i klasyczne, i na ramie i przez ramie, i do trzymania raczkiw dloni :) moglabym miec ich tyle co pati butow ;)))

aha zapomnialam i jeszcze sobie bluze sportowa i kurtke mi sezonowke z Columbia zamowilam :) uwielbiam ta firme :))) tez przyjda dopiero za jakeis 3 tyg....
 
Ostatnia edycja:
Ojj Rusia na tej stronie kilka koperowek byloby moich i jeszcze ta w brazie calkiem na dole w pasku po srodku :)
torebki tez uwielbiam ale fakt faktem mam ich ciut mniej niz butow ;)
Chcialam dzis wyruszyc na zakupy ale pogoda do dupy.leje,wieje idz pan w pipe!!! oprycha wyszla mi na srodku ust-a jutro impreza-super!!!! picasa nie chce mi wgrac fotek-ciagle jakis blad-wiec sie mecze tu zeby Wam wkleic...ide chyba cos zjesc-moze mi zlosc przejdzie-bo po czekoladzie nie przeszla :-D
 
rusia : mi sie podoba ta siwa z gornego prawego rogu co wzielas, ale i kilka innych - tak jak pati- tez bym upatrzyla :) fajne maja modele

pati : jak po urlopie??? wlasnie skikalam fotki na fb, super :)
mloda i mama zadowolone??? jak wrazenia?

mnie dzis leb tak boli ze nie wiem co ze soba zrobic... przecibolowe nie dzialaja... juz 3 dni mnie boli ale dzisiaj to juz apogeum normalnie...
 
Ja sie jak zwykle obkupilam przez internet za wielka woda: troche sobie (glownie kosmetyki) i cala mase dla dzieci.... juz tak na przyszly sezon. Musze sie jeszcze po jakies buty wybrac ale checi bardziej niz sil brakuje ;-)
 
Natalia skocz na nasz watek NIEOBECNOSCI" tam wszystko opisane :)

Ja wlasnie wrocilam z zakupow:) pasek Calvin klein.kilka bluzek-sweterkow w Mango,sweterek w Hallhuber-lubie tam ciuchy kupowac :) a na koniec zajechalam sobie do KFC i zamowilam salatke coleslawa,puree z sosem i ostre kurczaczki :-D
 
reklama
Do góry