Aluniawdz
Fanka BB :)
Martita ja mam dokładnie tak jak napisała Ania, od razu mam 3% zniżki plus oczywiście te sezonowe na różne produkty. Widziałam ten bepanthem w rossmanie i się zastanawiałam czy nie wziąć ale mam ten sudocrem wiec poczekam.
Sa też pampersy rozm 1 za 19.99 43 sztuki. Wychodzi 46gr za pieluszke, to nawet te rossmanowskie wychodzą drożej w tym rozmiarze... I chyba kupię jutro paczkę.
Sa też pampersy rozm 1 za 19.99 43 sztuki. Wychodzi 46gr za pieluszke, to nawet te rossmanowskie wychodzą drożej w tym rozmiarze... I chyba kupię jutro paczkę.
tlumaczylam ze ten ma opinie slabe ze lozyska sie psuja kola odpadaja itd ale nie docieralo. Moja przyjaciolka zrobila mu wyklad ze wozek dla kobiety to jak samochod dla faceta i ze ten za 800 to taki cinquecento za 1200 to fabia za 2000 to cos jak volkswagen za 3-4tys to audi/bmw a za 7000 to panamera
) ale może któraś ...