• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Ja nawet bylam sprawdzic w ktorym lidlu u nas to bedzie bo.u nas dwa a ulotki u nich różnie się zaczynają a nie ktorych promocji nawet nie mają bo się wymieniają między sobą. No ale namierzylam i wiem gdzie jechać :)
 
reklama
A to moje skromne pierwsze zakupy dla bąbelków ☺
4235450_20160120_162428.jpg
 

Załączniki

  • 4235450_20160120_162428.jpg
    4235450_20160120_162428.jpg
    152,7 KB · Wyświetleń: 158
Mnie wczoraj pani w Esotiq skusila na promocję. Jak się wyda 300 zł to płaci się tylko 60 procent, czyli 120 tylko się płaci. No i wyszłam z 2 pięknymi stanikami do karmienia i figami. Także w Lidlu chyba już na stanik nie będę polowala, ale te rzeczy dla maluchow są fajne:)
 
Lusinda, ja już chyba wiem, dlaczego Twój ukochany tak łatwo zgadza się z Tobą :D
Według paseczka, jeszcze ponad rok do Waszego ślubu. Ja nie mam paseczka, ale z moim mężem jestem w związku małżeńskim (jak to zabrzmiało) od 6 lat, a razem jesteśmy od 13 lat. Kitki, która też ma potyczki z mężem, według paseczka jest ze swoim ukochanym 16 lat. :D :D :D
 
Mnie wczoraj pani w Esotiq skusila na promocję. Jak się wyda 300 zł to płaci się tylko 60 procent, czyli 120 tylko się płaci. No i wyszłam z 2 pięknymi stanikami do karmienia i figami. Także w Lidlu chyba już na stanik nie będę polowala, ale te rzeczy dla maluchow są fajne:)

Ooo a wiesz może do kiedy taka promocja? Nawet nie wiedziałam że esotiq ma bieliznę do karmienia a bardzo lubię ich biustonosze :)

Ja się dziś do happy mum planuje wybrać właśnie za biustonoszem ale esotiq pewnie ładniejsze :)
 
reklama
Fenika promocja jest do 31.01. Staniki piękne. Ja bieliznę najczęściej kupuje u nich bo nic się z nią nie dzieje. Na str internetowej nie ma bielizny dla mam karmiących, a stacjonarne nawet koszule były. Ale tych już nie ogladalam.
Antus trafiłaś w sedno. Ja jestem po ślubie prawie 6 lat, a w związku juz 16:p przed ślubem inaczej to wygladalo:p
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry