Lusinda890
Fanka BB :)
Ja nawet bylam sprawdzic w ktorym lidlu u nas to bedzie bo.u nas dwa a ulotki u nich różnie się zaczynają a nie ktorych promocji nawet nie mają bo się wymieniają między sobą. No ale namierzylam i wiem gdzie jechać 
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Mnie wczoraj pani w Esotiq skusila na promocję. Jak się wyda 300 zł to płaci się tylko 60 procent, czyli 120 tylko się płaci. No i wyszłam z 2 pięknymi stanikami do karmienia i figami. Także w Lidlu chyba już na stanik nie będę polowala, ale te rzeczy dla maluchow są fajne![]()
DziękiJusta śliczne ciuszki.
Wybraliście już imiona dla dzieciaczków? Będziesz miała parkę, tak?
Chłopak Na 100 % 
