reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Taki wybór wózków ze ciezko najładniejszy wybrać :) bardzo mi sie podobają polskie wózki...chciałabym dla mojego szkrabika...ciekawe jakie koszta byłyby wysyłki do USA?piekne sa...duzo duzo ładniejsze i bardziej oryginalne jak tutaj
 
reklama
Miladyyy ja mam maszynę i chyba ja odkopię:)proste rzeczy może nawet uda mi sie uszyć ;) jak narazie to tylko spodnie umiem skracać :)...popatrzę za pomysłami na pinterest
 
Ja od 25tyg zamierzam robić zapas pieluch...:)robiłam tak w poprzedniej ciąży ...jak niunia sie urodziła to tylko męża do garażu po karton wysyłałam...nie odczułam tego finansowo ...kupowałam jakies 2pudelka na miesiąc
 
Ja od 25tyg zamierzam robić zapas pieluch...:)robiłam tak w poprzedniej ciąży ...jak niunia sie urodziła to tylko męża do garażu po karton wysyłałam...nie odczułam tego finansowo ...kupowałam jakies 2pudelka na miesiąc

kochana ja bym nie brała na zapas, moja kuzynka tak zbierała, a póxniej okazało się, że dziecko miało takie uczulenie, że co paczka to zmieniali firmę.

ja właśnie pomysły i wykroje biorę z printerestu, są super pomysły :) no i ta moda na rękodzieło ;)
 
"sewing patterns" i np baby albo newborn i free, różne kombinacje ostatnio znalazłam fajne haremki, zaraz poszukam to wkleję linka :)

A w ferworze resztek materiałów (kiedyś szyłam zestawy minky) powstał granatowy zestaw w wersji light -wydaje mi się, że zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca będzie :) wypełnienie z podusi wyciągnę -nałożyłam tylko do zdjęcia :)

100_2481.jpg100_2487.jpg

Dzisiaj nie szyję -ale następny uszytek to będzie taki, ala kojec z poduszki, zeby dzidziuś mógł spać na początku w nim :)

Marzenka patrz co znalazłam...
500+ Free Baby Sewing Patterns
 

Załączniki

  • 100_2481.jpg
    100_2481.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 120
  • 100_2487.jpg
    100_2487.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 128
Ostatnia edycja:
Jej milady ale masz kochana talent..tak pięknie i estetycznie wyglada twoja praca...śliczny jest ten kocyk i podusie a mała sowka jest przesłodka....nabrałam ochoty na takie robótki :) świetne pomysły te ciuszki i dodatki...rewelacja,
 
zbieranie pieluch to dobry pomysł :) Gdyby nie to, że w tym czasie będziemy się przeprowadzać pewnie zrobiłabym tak samo, ale po przeprowadzce pewnie też już zaczniemy kupować :tak:

Zauroczyłam się w tym wózku
Expander mondo
expanderKOLAZ.jpg
 

Załączniki

  • expanderKOLAZ.jpg
    expanderKOLAZ.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 133
Wózeczek śliczny a ten komplecik po prostu cudny ;) Szkoda że ja nie mam takich talentów.
Co do pampersów Damian jako pierwsze używał pampers premium care, po kilku paczkach przerzuciliśmy się na new borne a potem takie pomarańczowe pampersa sleep and play, które nam totalnie nie podeszły gdyż je przesikiwał- i wiele mam chłopców skarżyło mi się na ten sam problem, potem koleżanka zachwaliła chyba to były huggies pieluszki czy jakieś takie- ale nam te też nie podeszły, mało chłonne i jakieś takie nieprzyjemne dla małej pupci, następnie były active baby i te już długo zostały prawie do samego końca ale jeszcze na sam koniec zaczęłam kupować dady z biedronki i na tym etapie były rewelacyjne już dla takiego ponad 2 latka.
Ale teraz pomimo że wiem co się sprawdziło przy Damianie też nie mam zamiaru zbierać- on w życiu miał tylko jedno odparzenie, które przydarzyło się jeszcze w szpitalu ale nie wiadomo jak będzie z drugim jak będzie miało bardzo wrażliwą skórę czy- odpukać, jakąś alergię może lepiej będzie w pieluchomajtki zainwestować i pranie w orzechach czy innych cudach :) Kupię ze 2 paczki premium care na początek a potem się okaże :)
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1440758300.412063.jpg


Moj maż taki wózek wybrał...w sumie wydaje sie fajny i cena bardzo przystępna ...ale on jest chyba z Chin :(wiec nie wiem czy warto ryzykować...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1440758300.412063.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1440758300.412063.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 120
Do góry