reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Bluelovi ja sprzedałam wozek po corce bo nie mielismy go gdzie trzymać, ale tez mielismy xlandera tylko inny model. Ten chcemy dopiero kupic, z fotelikiem i baza do auta będzie kosztowal pewnie z 2700, ale ja mam potem komu go odprzedać wiec tak mnie to nie boli zresztą teść cos mowil ze on chce kupic;-) wozek jest super, dla mnie najważniejsze żeby był lekki a ten wazy chyba max 11 kg z gondola a ciut ponad 10 w wersji spacerowej
 
reklama
Marita wózek cudowny ...a moj maż mowi ze drogie wózki jak widzi cenę około 300$:)ale jesli masz możliwość odsprzedania go to super inwestycja mniej na nim stracisz ;)
 
martita to fajnie ;D wlasnie podoba mi sie to kubełkowe siedzenie ;D dla maluszka ekstra ;DD
Mi też sie podoba, niestety czytałam dużo negatywnych opinii o kubełkowych, moze gdybym przesiadała się na wiosnę w spacerówkę to spoko, ale na jesień... wolę cos z dużą budą i normalnym oparciem, ale śliczny i zgrabniutki
 
Mamusie czy macie doświadczenie z pościelą dla dziecka z ikea?...ja myśle ze kupie kołderkę i wypełnienie właśnie tam...te pościele tutaj sa piękne..ozdobne przeróżne ale zupełnie nie praktyczne...sztywne kołderki i jakies takie mimo ze piękne to jednak chyba tylko na ozdobę...łóżeczko tez bym chciała z ikei..białe..mam mała sypialnie i nic dużego ozdobnego sie nie zmieści..zreszta ja preferuje proste meble właśnie takie w stylu euro...
 
marzenka ja mialam dla corci kolderke z ikei i byłam zadowolona ale to bylo dawno i nic wiecej nie pamietam , jak bylam w ciazy to bylismy u mojego m siostry w holandi w ikei i zesmy kupili takze chyba nie bardzo przydatna moja wypowiedz :-Da poduszki to ja nie uzywalam niemowlaka balabym sie na poduszcze a pozatem dla kregoslupa lepiej bez, niewybaczylabym sobie jak by mi sie dziecko w poduszcze utopilo w nocy ;( wojtek jak mial 14 miesiecy to dostal juz takie lozeczko autko dla malych chlopców i dostal duzo kołdre 120x2m i poduszke tez normalna duza jak dla doroslego , luska tak samo .

teraz dzidzi wgl nie kupie koldry , tylko lozeczko+materacyk+przescieradełka x2+ochraniacz + Kocyk gruby a na poczatek i tak tylko becik lub otulacz ;)
 
Ostatnia edycja:
ja też mam pościele z Ikea dla córci cały czas od samego początku mam z Ikea materac, pościele, prześcieradła, wypełnienia itd jestem bardzo zadowolona i pewnie teraz też tam będę kupować i ochraniać bo będę dla drugiego dziecka mieć normalne łóżeczko a dla córci mam turystyczne :-) ale też na początku dla małego bąbelka nie będę kołderki używać tylko materac, prześcieradło i w rożku będzie spać albo w kocyku otulone :-)
co do wózka ja mam taki, kupiony nowy i przy nim zostaje, jestem bardzo zadowolona z niego :-) tylko mam w innym kolorze takim ciemnym granacie jakby bebetto-luca-maxi-cosi-cabrio-fix.jpg
 

Załączniki

  • bebetto-luca-maxi-cosi-cabrio-fix.jpg
    bebetto-luca-maxi-cosi-cabrio-fix.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 77
Klaudynka piękny ten wózeczek...ja poważnie myśle o zakupie w Pl..nie wiem ile przesyłka kosztowałaby ...musze zacząć sie rozglądać może za jakaś firma kurierska ;)
 
reklama
Marzenka2015 moze zadzwon do polameru. Oni maja swoja siedzibe w Chicago. Wysylaja paczki do Polski ale tez z Polski mozna spokojnie wyslac. Moze akurat blisko Ciebie maja jakiegos posrednika
 
Do góry